pr

 

  Zde můžete sledovat utkání v hokeji mužů  (MS hráčů do 20 let / o bronz)

5.1.  2018  22:00

Česko U20 – USA U20

Tip: Všechny aktuální sportovní přenosy dnešního dne najdete v nabídce na hlavní stránce zde ← 

 INFORMACE O ZÁPASE :

V Buffalu panuje mrazivé počasí, to ale nezabrání konání bronzového utkání juniorského mistrovství světa. V něm se utkají dva poražení semifinalisté – Česká republika a USA. Základní skupinou prošli Češi s třemi výhrami a jednou porážkou, do čtvrtfinále šli z 2. místa skupiny B. V play off pak nejprve narazili na Finy, kteří sice český výběr přestříleli a většinu času byli o něco lepší, chyběl jim ale pověstný kousek štěstí. To si pro sebe shrábl národní tým, který ubojoval utkání v nájezdech a po výhře 4:3 postoupil po dlouhých 13 letech do bojů o medaili. V semifinále narazili Češi na nejtěžšího možného soupeře, Kanadu. Javorové listy sice byly v úvodu utkání zaskočeny dobrých českým vstupem a aktivní hrou, pomohly jim ale zbytečné české fauly. Reprezentační dvacítka nabídla soupeři několik přesilových her a rozjetá kanadská mašina už se nedala zastavit – Kanada porazila Česko 7:2. Čeští mladíci však stále mají možnost vybojovat cenný kov, a to bronzové barvy. V posledním turnajovém duelu ale musí porazit nelehkého soupeře – domácí Američany.

Pro spuštění přenosu klikněte na PLAY a rychle zavřete reklamu, která se otevře v novém okně. Přenos najdete dole na liště.

 

 • Přenos bude přidán těsně před nebo v začátku duelu. Zkoušejte aktualizovat stránku na klávesnici tlačítkem F5.
 • Pokud se přenos v průběhu zastaví zkuste opět aktualizovat F5 (Přenos hlídáme v případě nefunkčnosti hned vyměníme).
 • Snažíme se vyhledávat jen ty nejkvalitnější možné dostupné přenosy s nejmenším počtem reklam ve streamu.
 • Pro přehrání je potřeba odkliknout všechny křížky v reklamách. (Chce to jen trpělivost).
 • U některých streamu se může stát, že vyskočí okno a nabídne vám “něco” ke stáhnutí. Doporučujeme dát STORNO a NIC NESTAHOVAT ANI NIC INSTALOVAT.
 • Nikomu nic neplaťte! ŽivéPřenosy jsou a budou vždy ZDARMA!
 • Za streamy a jejich funkčnost nebereme žádnou zodpovědnost, jsou zde pouze umístněny a odkazovány na servery třetích stran pomocí embedovacího kódu.
 • Upozorňujeme, že žádný z přenosů nevysíláme a ani nemáme s přenosem nic společného. Pouze vyhledáváme volně dostupné streamy a videa, které jsou na internetu zdarma a může si je každý vložit na své webové stránky. (Youtube,Aliez,CastaAlba atd.) pomocí iframe kódu.
 • V případě, že nebude nikde dostupný přenos, pokusíme se alespoň zprostředkovat odkaz na online psaný komentář.
 • Po zápase se také snažíme co nejrychleji vložit sestřih nebo-li HIGHLIGHTS.
 • Pokud stále nevíte jak přenos spustit podívejte se na rychlý videonávod na nejčastější streamy, které sem přidávame. VIDEONÁVOD: Sawlive, JW Flash Player, CastaAlba, CricFree, Bliner,
 • Budeme vděční, když příště příjdete zase a doporučíte nás sdílením svým přátelům.
 • Všechny aktuální sportovní přenosy dnešního dne najdete v nabídce na hlavní stránce zde ←

Živé sportovní přenosy jsou a budou vždy zdarma. Nejsou zde žádné registrace, jako to bývá na jiných placených stránkách. Jedinou pro nás nejdůležitější cenou, je rozšiřování těchto kvalitních stránek svému okolí. Naším cílem je pro vás zprostředkovat ty nejlepší sportovní zážitky a aktuální informace na internetu. Hledáte-li nějaký zajímavý sportovní přenos z celého světa zaručeně ho naleznete zde ZDARMA na stránkách www.ziveprenosy.cz. Tak proč toho nevyužít a nepodělit se o to se svou rodinou a přáteli sdílením do diskuzního fóra nebo na socialní sítě jako je Facebook/Twitter/Google+ a další. Přejeme vám příjemné sportovní zážitky –  Živépřenosy.cz.

 ↓ TENTO PŘENOS SI MŮŽETE TAKÉ VYBRAT SAMI Z JINÝCH ZDROJŮ  ↓

Sledovat Živé Přenosy je přitom jednoduché.  Kdyby Vám tento stream nevyhovoval z důvodu nekvalitního přenosu a nebo jste ho nenašli, doporučujeme zkusit na naší stránce přenosy z jiných zdrojů, které najdete zde  ↓ ↓ ↓

Hlavní strana    ŽivéPřenosy#2     ŽivéPřenosy#3     ŽivéPřenosy#4    ŽivéPřenosy#5

foto: NOVA Sport