sestřih: Nottingham Forest – Arsenal (Anglický pohár)

 

  Zde můžete sledovat fotbalové utkání (Fa Cup)

7.1.  2018  17:00

Nottingham Forest  – Arsenal

Tip: Všechny aktuální sportovní přenosy dnešního dne najdete v nabídce na hlavní stránce ZDE

INFORMACE O ZÁPASE :

Senzace je dokonána! Již v první půli domácí naznačili, že by mohli být pro Arsenal hrající s několika náhradníky velkým problémem. Hostům však varování v podobě prvního gólu po hlavičce Erica Lichaje nestačilo. Na to totiž o tři minuty později reagoval vyrovnávací trefou Per Mertesacker. V závěru půle ovšem přidal krásný druhý gól znovu Lichaj a Forest tak vedli v poločase 2:1. Kdo čekal velký obrat Londýňanů, byl na omylu. Ti sice vstoupili do druhé půle aktivněji, ale byl to Nottigham, kdo se opět prosadil. Po faulu Holdinga se kopala penalta pro Arsenalu a tu bezpečně proměnil skvělý zápas hrající Ben Brereton. Danny Welbeck sice v 79. minutě snížil po obrovské hrubici gólmana Smithe, avšak poslední slovo měli domácí. Ti totiž po faulu Debuchyho kopali druhý pokutový kop a i ten dokázali proměnit. Kieran Dowell sice při svém pokusu podklouzl, ale i přesto se trefil pod břevno londýnské brány. Hosté ještě reklamovali u sudího dvojí dotek Dowella, ale ten po konzultaci s pomezním asistentem branku uznal. Arsenalu nepomohlo ani vyloučení Woralla v 89. minutě a po výsledku 4:2 končí obhájce poháru hned v jeho prvním kole.

 • Přenos bude přidán těsně před nebo v začátku duelu. Zkoušejte aktualizovat stránku na klávesnici tlačítkem F5.
 • Pokud se přenos v průběhu zastaví zkuste opět aktualizovat F5 (Přenos hlídáme v případě nefunkčnosti hned vyměníme).
 • Snažíme se vyhledávat jen ty nejkvalitnější možné dostupné přenosy s nejmenším počtem reklam ve streamu.
 • Pro přehrání je potřeba odkliknout všechny křížky v reklamách. (Chce to jen trpělivost).
 • U některých streamu se může stát, že vyskočí okno a nabídne vám “něco” ke stáhnutí. Doporučujeme dát STORNO a NIC NESTAHOVAT ANI NIC INSTALOVAT.
 • Nikomu nic neplaťte! ŽivéPřenosy jsou a budou vždy ZDARMA!
 • Za streamy a jejich funkčnost nebereme žádnou zodpovědnost, jsou zde pouze umístněny a odkazovány na servery třetích stran pomocí embedovacího kódu.
 • Upozorňujeme, že žádný z přenosů nevysíláme a ani nemáme s přenosem nic společného. Pouze vyhledáváme volně dostupné streamy a videa, které jsou na internetu zdarma a může si je každý vložit na své webové stránky. (Youtube,Aliez,CastaAlba atd.) pomocí iframe kódu.
 • V případě, že nebude nikde dostupný přenos, pokusíme se alespoň zprostředkovat odkaz na online psaný komentář.
 • Po zápase se také snažíme co nejrychleji vložit sestřih nebo-li HIGHLIGHTS.
 • Budeme vděční, když příště příjdete zase a doporučíte nás sdílením svým přátelům.
 • Všechny aktuální sportovní přenosy dnešního dne najdete v nabídce na hlavní stránce zde ←

Živé sportovní přenosy jsou a budou vždy zdarma. Nejsou zde žádné registrace. Naším cílem je pro vás zprostředkovat ty nejlepší sportovní zážitky a aktuální informace na internetu. Hledáte-li nějaký zajímavý sportovní přenos z celého světa zaručeně ho naleznete zde ZDARMA na stránkách www.ziveprenosy.cz. Tak proč toho nevyužít a nepodělit se o to se svou rodinou a přáteli sdílením do diskuzního fóra nebo na socialní sítě jako je Facebook/Twitter/Google+ a další. Přejeme vám příjemné sportovní zážitky –  Živépřenosy.cz.

Kdyby Vám tento stream nevyhovoval z důvodu nekvalitního přenosu a nebo jste ho nenašli, doporučujeme zkusit na naší stránce přenosy z jiných zdrojů, které najdete zde  ↓ ↓ ↓

Hlavní strana    ŽivéPřenosy#2     ŽivéPřenosy#3     ŽivéPřenosy#4    ŽivéPřenosy#5

foto:  Arsenal Mania