Stade Rennes – Paris Saint-Germain (Francouzský pohár)

 

  Zde můžete sledovat fotbalové utkání (Francouzský pohár)  

30.1.  2018  21:05

Stade Rennes – Paris Saint-Germain

Tip: Všechny aktuální sportovní přenosy dnešního dne najdete v nabídce na hlavní stránce ZDE

INFORMACE O ZÁPASE :

Pařížský velkoklub nakonec potvrzuje roli velkého favorita s postupuje do finále Francouzského Ligového poháru. Na trávníku Rennes vítězí tým okolo hvězdného Neymara 3:2. PSG si postupem prvního poločase vytvářelo tlak, ale střely nepřicházely. Vše prolomil až Thomas Meunier, který trochu se štěstím poslal odražený míč z voleje za záda bezmocného Dialla. Ještě před poločasem dostal míč do sítě také Khazri, ale jeho branka nebyla uznána pro dotek ruky při zpracování. V úvodu druhé půle naplno prokázal lídr Ligue 1 svou sílu v útoku. Nejprve se prosadil z dorážky Marquinhos, následně také střelou z velkého úhlu střídající Giovani Lo Celso a zdálo se, že je rozhodnuto. Po hodině hry byl však vyloučen za faul ve středovém kruhu Kylian Mbappé a Rennes se dostávalo více a více do útoku. Před minut před koncem snížil na 1:3 hlavičkou Diafra Sakho, ve třetí minutě nastavení pálil přesně k tyči Sanjin Prčič, ale ani to na rozjeté PSG nestačilo. Tým Tomáše Koubka, který do dnešního zápasu z lavičky nezasáhl končí v semifinále. Pařížský celek se může těšit na finálového soupeře, který vzejde ze souboje Monaka s Montpellier.

 

 • Přenos bude přidán těsně před nebo v začátku duelu. Zkoušejte aktualizovat stránku na klávesnici tlačítkem F5.
 • Pokud se přenos v průběhu zastaví zkuste opět aktualizovat F5 (Přenos hlídáme v případě nefunkčnosti hned vyměníme).
 • Snažíme se vyhledávat jen ty nejkvalitnější možné dostupné přenosy s nejmenším počtem reklam ve streamu.
 • Pro přehrání je potřeba odkliknout všechny křížky v reklamách. (Chce to jen trpělivost).
 • U některých streamu se může stát, že vyskočí okno a nabídne vám “něco” ke stáhnutí. Doporučujeme dát STORNO a NIC NESTAHOVAT ANI NIC INSTALOVAT.
 • Nikomu nic neplaťte! ŽivéPřenosy jsou a budou vždy ZDARMA!
 • Za streamy a jejich funkčnost nebereme žádnou zodpovědnost, jsou zde pouze umístněny a odkazovány na servery třetích stran pomocí embedovacího kódu.
 • Upozorňujeme, že žádný z přenosů nevysíláme a ani nemáme s přenosem nic společného. Pouze vyhledáváme volně dostupné streamy a videa, které jsou na internetu zdarma a může si je každý vložit na své webové stránky. (Youtube,Aliez,CastaAlba atd.) pomocí iframe kódu.
 • V případě, že nebude nikde dostupný přenos, pokusíme se alespoň zprostředkovat odkaz na online psaný komentář.
 • Po zápase se také snažíme co nejrychleji vložit sestřih nebo-li HIGHLIGHTS.
 • Budeme vděční, když příště příjdete zase a doporučíte nás sdílením svým přátelům.
 • Všechny aktuální sportovní přenosy dnešního dne najdete v nabídce na hlavní stránce zde ←

Živé sportovní přenosy jsou a budou vždy zdarma. Nejsou zde žádné registrace. Naším cílem je pro vás zprostředkovat ty nejlepší sportovní zážitky a aktuální informace na internetu. Hledáte-li nějaký zajímavý sportovní přenos z celého světa zaručeně ho naleznete zde ZDARMA na stránkách www.ziveprenosy.cz. Tak proč toho nevyužít a nepodělit se o to se svou rodinou a přáteli sdílením do diskuzního fóra nebo na socialní sítě jako je Facebook/Twitter/Google+ a další. Přejeme vám příjemné sportovní zážitky –  Živépřenosy.cz.

Kdyby Vám tento stream nevyhovoval z důvodu nekvalitního přenosu a nebo jste ho nenašli, doporučujeme zkusit na naší stránce přenosy z jiných zdrojů, které najdete zde  ↓ ↓ ↓

Hlavní strana    ŽivéPřenosy#2     ŽivéPřenosy#3     ŽivéPřenosy#4    ŽivéPřenosy#5

foto:  Forebet