Biatlon – muži (ZOH Pchjongčchang 2018) Vytrvalostní závod mužů na 20 km

 

  Zde můžete sledovat  biatlonový závod mužů (ZOH Pchjongčchang 2018)

15.2.  2018  12:20

Vytrvalostní závod mužů na 20 km

Tip: Všechny aktuální sportovní přenosy dnešního dne najdete v nabídce na hlavní stránce ZDE

INFORMACE O ZÁVODĚ :

Johannes Thingnes Bø z Norska vítězí v dnešním závodě. Vypadalo to ale pro něj zpočátku všelijak. Udělal na střelnici dvě chyby a kvůli toho dlouho ztrácel na Martina Fourcada. V závěru ale Francouz také dvakrát chyboval a Bø na tom běžecky o mnoho lépe než on. V závěru ještě musel norský biatlonista čekat, zda za sebou udrží dva bezchybné střelce Jakova Faka a Dominika Landertinger. A to se mu povedlo. Slovinec nakonec doběhl druhý a Rakušan třetí. Z českých závodníků měl dlouho nejlépe rozjetý závod Ondřej Moravec. Ale při poslední střelecké položce jednou chyboval a kvůli horšímu běhu si pohoršil. A tak nakonec nejlepší závod z českých reprezentantů prožil Michal Krčmář. Ten udělal také jednu chybu, ale stačilo mu to na pěkné sedmé místo. Michal Šlesingr skončil se čtyřmi trestnými minutami na 45. místě a Adam Václavík se šesti chybami na 67. pozici.

 

 • Přenos bude přidán těsně před nebo v začátku duelu. Zkoušejte aktualizovat stránku na klávesnici tlačítkem F5.
 • Pokud se přenos v průběhu zastaví zkuste opět aktualizovat F5 (Přenos hlídáme v případě nefunkčnosti hned vyměníme).
 • Snažíme se vyhledávat jen ty nejkvalitnější možné dostupné přenosy s nejmenším počtem reklam ve streamu.
 • Pro přehrání je potřeba odkliknout všechny křížky v reklamách. (Chce to jen trpělivost).
 • U některých streamu se může stát, že vyskočí okno a nabídne vám “něco” ke stáhnutí. Doporučujeme dát STORNO a NIC NESTAHOVAT ANI NIC INSTALOVAT.
 • Nikomu nic neplaťte! ŽivéPřenosy jsou a budou vždy ZDARMA!
 • Za streamy a jejich funkčnost nebereme žádnou zodpovědnost, jsou zde pouze umístněny a odkazovány na servery třetích stran pomocí embedovacího kódu.
 • Upozorňujeme, že žádný z přenosů nevysíláme a ani nemáme s přenosem nic společného. Pouze vyhledáváme volně dostupné streamy a videa, které jsou na internetu zdarma a může si je každý vložit na své webové stránky. (Youtube,Aliez,CastaAlba atd.) pomocí iframe kódu.
 • V případě, že nebude nikde dostupný přenos, pokusíme se alespoň zprostředkovat odkaz na online psaný komentář.
 • Po zápase se také snažíme co nejrychleji vložit sestřih nebo-li HIGHLIGHTS.
 • Budeme vděční, když příště příjdete zase a doporučíte nás sdílením svým přátelům.
 • Všechny aktuální sportovní přenosy dnešního dne najdete v nabídce na hlavní stránce zde ←

Živé sportovní přenosy jsou a budou vždy zdarma. Nejsou zde žádné registrace. Naším cílem je pro vás zprostředkovat ty nejlepší sportovní zážitky a aktuální informace na internetu. Hledáte-li nějaký zajímavý sportovní přenos z celého světa zaručeně ho naleznete zde ZDARMA na stránkách www.ziveprenosy.cz. Tak proč toho nevyužít a nepodělit se o to se svou rodinou a přáteli sdílením do diskuzního fóra nebo na socialní sítě jako je Facebook/Twitter/Google+ a další. Přejeme vám příjemné sportovní zážitky –  Živépřenosy.cz.

Sledovat Živé Přenosy je přitom jednoduché.  Kdyby Vám tento stream nevyhovoval z důvodu nekvalitního přenosu a nebo jste ho nenašli, doporučujeme zkusit na naší stránce přenosy z jiných zdrojů, které najdete zde  ↓ ↓ ↓

Hlavní strana    ŽivéPřenosy#2     ŽivéPřenosy#3     ŽivéPřenosy#4    ŽivéPřenosy#5

foto:   ZOH 2018