video: Rusko – USA (MS v hokeji 2019)

 

Zde můžete sledovat hokejový zápas (MS Slovensko)

23.5.  2019  16:15

Rusko – USA

Tip: Všechny aktuální sportovní přenosy dnešního dne najdete v nabídce na hlavní stránce ZDE

INFORMACE O ZÁPASE :

První čtvrtfinálové utkání nám nabídlo hned dramatický souboj až do konce! Spojené státy si za nepostup mohou samy díky naprosto špatné první třetině, ve které nezahrály dopředu prakticky vůbec nic a samy dvakrát inkasovaly. Sborná byla úplně všude a bílo-modří naopak nikde. Jakoby cestování z Košic zanechalo na svěřencích Jeffa Blashilla velkou únavu. Hra USA se ve druhé třetině o dost zlepšila, důsledkem toho byl snižující gól ve 23. minutě. Rusové se dvakrát utrhli na dvougólový rozdíl, nejprve v čase 41:31 a následně v čase 47:02. USA se ale vždy dokázaly přiblížit, naposledy to byl zásah od Alexe DeBrincata dvě minuty a padesát sekund před koncem. V závěrečné powerplay ale Spojené státy nenapodobily Kanadu a s turnajem se loučí po prohře 3:4.

 

 


Živé sportovní přenosy jsou a budou vždy zdarma. Nejsou zde žádné registrace. Naším cílem je pro vás zprostředkovat ty nejlepší sportovní zážitky a aktuální informace na internetu. Hledáte-li nějaký zajímavý sportovní přenos z celého světa zaručeně ho naleznete zde ZDARMA na stránkách www.ziveprenosy.cz. Tak proč toho nevyužít a nepodělit se o to se svou rodinou a přáteli sdílením do diskuzního fóra nebo na socialní sítě jako je Facebook/Twitter/Google+ a další. Přejeme vám příjemné sportovní zážitky –  Živépřenosy.cz.

Sledovat Živé Přenosy je přitom jednoduché.  Kdyby Vám tento stream nevyhovoval z důvodu nekvalitního přenosu a nebo jste ho nenašli, doporučujeme zkusit na naší stránce přenosy z jiných zdrojů, které najdete zde  ˇ ˇ ˇ

Hlavní strana    ŽivéPřenosy#2     ŽivéPřenosy#3     ŽivéPřenosy#4    ŽivéPřenosy#5

foto:  hokejportal.cz