video: Kanada – Česko (MS v hokeji 2019)

 

Zde můžete sledovat hokejový zápas (MS Slovensko)

25.5.  2019  19:15

Kanada – Česko

Tip: Všechny aktuální sportovní přenosy dnešního dne najdete v nabídce na hlavní stránce ZDE

INFORMACE O ZÁPASE :

Ani třetí třetina se českému týmu nepodařila podle jeho představ. Svěřenci Miloše Říhy byli sice aktivnější, nic jiného jim ani nezbývalo, doplatili ale na neproměňování šanci. Naopak Kanada přidala další dvě branky. Nejprve Kyle Turris využil nabídku Anthonyho Manthy, později se po individuální akci prosadil také Thomas Chabot. Češi se dočkali alespoň čestného zásahu, alespoň malou radost udělal českým fanouškům Tomáš Zohorna.

 


Živé sportovní přenosy jsou a budou vždy zdarma. Nejsou zde žádné registrace. Naším cílem je pro vás zprostředkovat ty nejlepší sportovní zážitky a aktuální informace na internetu. Hledáte-li nějaký zajímavý sportovní přenos z celého světa zaručeně ho naleznete zde ZDARMA na stránkách www.ziveprenosy.cz. Tak proč toho nevyužít a nepodělit se o to se svou rodinou a přáteli sdílením do diskuzního fóra nebo na socialní sítě jako je Facebook/Twitter/Google+ a další. Přejeme vám příjemné sportovní zážitky –  Živépřenosy.cz.

Sledovat Živé Přenosy je přitom jednoduché.  Kdyby Vám tento stream nevyhovoval z důvodu nekvalitního přenosu a nebo jste ho nenašli, doporučujeme zkusit na naší stránce přenosy z jiných zdrojů, které najdete zde  ˇ ˇ ˇ

Hlavní strana    ŽivéPřenosy#2     ŽivéPřenosy#3     ŽivéPřenosy#4    ŽivéPřenosy#5

foto:  hokejportal.cz