Rybakinová –  Siniaková (French Open)

 

Zde můžete sledovat tenisový zápas (French Open 2019)

Rolland Garros

28.5.  2019  16:00

Rybakinová –  Siniaková

Tip: Všechny aktuální sportovní přenosy dnešního dne najdete v nabídce na hlavní stránce ZDE

INFORMACE O ZÁPASE :

Česká tenistka Kateřina Siniaková splnila úlohu favoritky zápasu a žebříčkově o 99 míst níže postavenou soupeřku udolala. V prvním setu sice promarnila vedení 5:3, razantně hrající devatenáctiletou soupeřku nechala utéct na 5:6, ale to byl její jediný menší výpadek. Tie-break a následně celá druhá sada byly jasnou záležitostí Siniakové, která po zápase obíhá hlediště a s úsměvem se fotí se skupinkami fanoušků. Ve druhém kole se Češka utká s 29. nasazenou Sakkariovou z Řecka.

 

 

 

 


Živé sportovní přenosy jsou a budou vždy zdarma. Nejsou zde žádné registrace. Naším cílem je pro vás zprostředkovat ty nejlepší sportovní zážitky a aktuální informace na internetu. Hledáte-li nějaký zajímavý sportovní přenos z celého světa zaručeně ho naleznete zde ZDARMA na stránkách www.ziveprenosy.cz. Tak proč toho nevyužít a nepodělit se o to se svou rodinou a přáteli sdílením do diskuzního fóra nebo na socialní sítě jako je Facebook/Twitter/Google+ a další. Přejeme vám příjemné sportovní zážitky –  Živépřenosy.cz.

Sledovat Živé Přenosy je přitom jednoduché.  Kdyby Vám tento stream nevyhovoval z důvodu nekvalitního přenosu a nebo jste ho nenašli, doporučujeme zkusit na naší stránce přenosy z jiných zdrojů, které najdete zde  ˇ ˇ ˇ

Hlavní strana    ŽivéPřenosy#2     ŽivéPřenosy#3     ŽivéPřenosy#4    ŽivéPřenosy#5

foto:  hokejportal.cz