Trabzonspor AŞ – AC Sparta Praha (Evropská liga)

 

Zde můžete sledovat fotbalový zápas (Evropská liga)

15.8.  2019  19:30

Trabzonspor AŞ – AC Sparta Praha

Tip: Všechny aktuální sportovní přenosy dnešního dne najdete v nabídce na hlavní stránce ZDE

INFORMACE O ZÁPASE :

Sparťanští fotbalisté bohužel končí své pohárové účinkování   Do dnešní odvety vstoupila velmi zakřiknutě a Trabzonspor svoji převahu v úvodu využil k vedoucí brance. Spartě se povedlo vyrovnat v 78. minutě díky povedené technické ráně Adama Hložka, obrat už ale nedokonala a poté, co ji několikrát senzačně zachránil Florin Nita, včetně zlikvidovaného pokutového kopu, v samém závěru zápasu udeřil z brejku český obránce ve službách Trabzonsporu Filip Novák.

 


 


Živé sportovní přenosy jsou a budou vždy zdarma. Nejsou zde žádné registrace. Naším cílem je pro vás zprostředkovat ty nejlepší sportovní zážitky a aktuální informace na internetu. Hledáte-li nějaký zajímavý sportovní přenos z celého světa zaručeně ho naleznete zde ZDARMA na stránkách www.ziveprenosy.cz. Tak proč toho nevyužít a nepodělit se o to se svou rodinou a přáteli sdílením do diskuzního fóra nebo na socialní sítě jako je Facebook/Twitter/Google+ a další. Přejeme vám příjemné sportovní zážitky –  Živépřenosy.cz.

Sledovat Živé Přenosy je přitom jednoduché.  Kdyby Vám tento stream nevyhovoval z důvodu nekvalitního přenosu a nebo jste ho nenašli, doporučujeme zkusit na naší stránce přenosy z jiných zdrojů, které najdete zde  ˇ ˇ ˇ

Hlavní strana    ŽivéPřenosy#2     ŽivéPřenosy#3     ŽivéPřenosy#4    ŽivéPřenosy#5

foto:  hokejportal.cz