FK Mladá Boleslav – FCSB (Evropská liga)

 

Zde můžete sledovat fotbalový zápas (Evropská liga)

15.8.  2019  19:00

FK Mladá Boleslav – FCSB

Tip: Všechny aktuální sportovní přenosy dnešního dne najdete v nabídce na hlavní stránce ZDE

INFORMACE O ZÁPASE :

Mladá Boleslav končí v letošním ročníku Evropské ligy ve třetím předkole. S favorizovaným FCSB svedli Středočeši i dnes vyrovnanou bitvu. Do vedení se mohli dostat už ve druhé minutě, když Takács hlavičkoval do tyče. Po zbytek prvního poločasu tahali svěřenci Jozefa Webera za kratší konec provazu, hosté si ale žádnou větší příležitost nevypracovali. Po přestávce se domácí probudili a znovu začali hrát aktivně, přibrzdila je ovšem situace z pětasedmdesáté minuty, když byl vyloučen Křapka. Od té chvíle byli Rumuni na koni. Coman mířil do brankové konstrukce, v první minutě nastavení už ale Šedu překonal Ionut Pantiru.

 

 

VIDEO ↓

 


Živé sportovní přenosy jsou a budou vždy zdarma. Nejsou zde žádné registrace. Naším cílem je pro vás zprostředkovat ty nejlepší sportovní zážitky a aktuální informace na internetu. Hledáte-li nějaký zajímavý sportovní přenos z celého světa zaručeně ho naleznete zde ZDARMA na stránkách www.ziveprenosy.cz. Tak proč toho nevyužít a nepodělit se o to se svou rodinou a přáteli sdílením do diskuzního fóra nebo na socialní sítě jako je Facebook/Twitter/Google+ a další. Přejeme vám příjemné sportovní zážitky –  Živépřenosy.cz.

Sledovat Živé Přenosy je přitom jednoduché.  Kdyby Vám tento stream nevyhovoval z důvodu nekvalitního přenosu a nebo jste ho nenašli, doporučujeme zkusit na naší stránce přenosy z jiných zdrojů, které najdete zde  ˇ ˇ ˇ

Hlavní strana    ŽivéPřenosy#2     ŽivéPřenosy#3     ŽivéPřenosy#4    ŽivéPřenosy#5

foto:  hokejportal.cz