FC Viktoria Plzeň – Royal Antverpy FC (Evropská liga)

 

Zde můžete sledovat fotbalový zápas (Evropská liga)

15.8.  2019  20:00

FC Viktoria Plzeň – Royal Antverpy FC

Tip: Všechny aktuální sportovní přenosy dnešního dne najdete v nabídce na hlavní stránce ZDE

INFORMACE O ZÁPASE :

Po Mladé Boleslavi a Spartě dnes ve třetím předkole Evropské ligy končí i Viktoria Plzeň, která doma sice vyhrála proti Antverpám 2:1, ale po konečném součtu postupuje dál belgický celek. Ten o postupu rozhodl ve druhém prodloužení, i když hrály Antverpy o deseti, dostaly se k zahrání standardní situace z hodně nadějné pozici, a ta nezůstala nevyužita. Po zaváhání domácí obrany doklepl míč do sítě Dieumerci Mbokani.

 

VIDEO ↓

 


Živé sportovní přenosy jsou a budou vždy zdarma. Nejsou zde žádné registrace. Naším cílem je pro vás zprostředkovat ty nejlepší sportovní zážitky a aktuální informace na internetu. Hledáte-li nějaký zajímavý sportovní přenos z celého světa zaručeně ho naleznete zde ZDARMA na stránkách www.ziveprenosy.cz. Tak proč toho nevyužít a nepodělit se o to se svou rodinou a přáteli sdílením do diskuzního fóra nebo na socialní sítě jako je Facebook/Twitter/Google+ a další. Přejeme vám příjemné sportovní zážitky –  Živépřenosy.cz.

Sledovat Živé Přenosy je přitom jednoduché.  Kdyby Vám tento stream nevyhovoval z důvodu nekvalitního přenosu a nebo jste ho nenašli, doporučujeme zkusit na naší stránce přenosy z jiných zdrojů, které najdete zde  ˇ ˇ ˇ

Hlavní strana    ŽivéPřenosy#2     ŽivéPřenosy#3     ŽivéPřenosy#4    ŽivéPřenosy#5

foto:  hokejportal.cz