SK Slavia Praha – AC Sparta Praha 1:1 video

Zde můžete sledovat 1. fotbalovou  ligu

2019 – 2020

Tabulka, sestřihy, další zápasy zde ‹

informace o zápase

Pražské derby skončilo smírně 1:1! Slavii se stejně jako několikrát v minulých letech podařilo dorovnat nepříznivý vývoj a hlavičkou střídajícího Musy v 93. minutě si zajistili bod. S letitým rivalem neprohráli podesáté v řadě, byť dnes měli hodně namále. Sparta přežila dvě obrovské šance domácích díky Hečovi, jednou naopak po chybě brankáře hostů netrefil opuštěnou bránu Ševčík. Na druhé straně byl po sporné situaci odvolán na zásah VAR původně uznaný gól Tettehovi, který se pak v 80. minutě po Dočkalově kolmici dočkal i regulérní branky. Domácí fanoušci remízu oslavují rozhodně více, ovšem obhájce nevyhrál potřetí ze čtyř jarních kol a jeho náskok se z podzimních 16 bodů smrskl přesně na polovinu. Sparta nezvítězila v lize dokonce popáté za sebou a byť středeční pohár i dnešní derby ukázaly výrazné herní zlepšení, v tabulce se propadla až na osmé místo.