Oktagon 17 (smíšená bojová umění)

 

Zde můžete sledovat zápas smíšených bojových umění (MMA  Oktagon 17 )

17.10.  2020  18:00

Tip: Všechny aktuální sportovní přenosy dnešního dne najdete v nabídce na hlavní stránce ZDE

INFORMACE O ZÁPASE :

Dlouho očekávaný návrat Karlose Vémoly do klece je tady, hlavním zápasem sobotního turnaje Oktagon 17 je ale titulový duel David Kozma vs. Máté Kertesz. Večer v Brně se uskuteční i přes gradující druhou vlnu epidemie nového koronaviru díky výjimce od hygieny pro mezinárodní sportovní akce, odehrát se ale musí bez diváků. Turnaj sledujte v sobotu od 20 hodin
Dlouho se řešilo, jestli turnaj vůbec bude moci proběhnout, nakonec se pořadatelům podařilo získat výjimku od hlavní hygieničky Jarmily Rážové.
Program Oktagon 17
Několik bojovníků neprošlo testy na COVID-19 a nakonec by se v sobotu mělo uskutečnit sedm z jedenácti plánovaných soubojů. Program vyvrcholí bojem o pás šampiona organizace ve velterová váze mezi Davidem Kozmou a Mátém Kertészem z Maďarska, velkou pozornost poutá i zápas Karlose Vémoly s Thomasem Robertsenem z Norska či duel Slováka Vlastislava Čepa a Mateusze Strzelczyka z Polska.


 

Hlavní karta 

DAVID KOZMA vs. Maté Kertész (Maďarsko) Veltrová váha do 77 kg  ( Vítěz: D. Kozma (na body)
KARLOS VÉMOLA vs. Thomas Robertsen (Norsko) Domluvená váha do 90 kg  (Vítěz: K. Vémola (submise) )
Vlastimil Čepo (Slovensko) vs. Mateusz Strzelczyk (Polsko) Domluvená váha do 80 kg  (Vítěz: M. Strzelczyk (submise) 
ANDREJ KALAŠNÍK vs. Ole-Jorgen Mandt Johnsen (Norsko)Veltrová váha do 70 kg   (Vítěz: A. Kalašník (KO) )


Živé sportovní přenosy  Naším cílem je pro vás zprostředkovat ty nejlepší oficiální odkazy na sportovní zážitky a aktuální informace na internetu. Hledáte-li nějaký zajímavý sportovní přenos z celého světa zaručeně ho naleznete zde  na stránkách www.ziveprenosy.cz. Tak proč toho nevyužít a nepodělit se o to se svou rodinou a přáteli sdílením do diskuzního fóra nebo na socialní sítě jako je Facebook/Twitter/Google+ a další. Přejeme vám příjemné sportovní zážitky –  Živépřenosy.cz.

Hlavní strana    ŽivéPřenosy#2     ŽivéPřenosy#3     ŽivéPřenosy#4    ŽivéPřenosy#5