Sledujte fotbalovou Ligu mistrů  (2020 – 2021)

14.4.  2021  21:00

Liverpool FC – Real Madrid CF

Tip: Všechny aktuální sportovní přenosy dnešního dne najdete v nabídce na hlavní stránce ZDE

INFORMACE O ZÁPASE

Dnešní zápas branku nepřinesl a Real Madrid tak po celkovém výsledku 3:1 postupuje do semifinále Ligy mistrů, kde se utká s dalším anglickým celkem Chelsea. Do zápasu vstoupili domácí velmi aktivně a už ve 3. minutě se málem mohl radovat Mohamed Salah, ovšem Thibaut Courtois jej vychytal. V 11. minutě nebezpečně pálil James Milner, ale hostující gólman opět připraven. Po dvaceti minutách utkání přišla největší šance Realu, ale tečovaná střela Benzemy trefila tyč. Ke konci poločasu se Georginio Wijnaldum dostal ke střele v dobré šanci, ale přestřelil. Do druhé půle vstoupili domácí rovněž velmi aktivně, ale Roberto Firmino nedokázal prostřelit Courtoise. Real Madrid předváděl velmi dobrý výkon a v 66. minutě mohl poslat hosty do vedení Vinícius Júnior, kterého ale vychytal Alisson. V 81. minutě hlavičkoval Benzema nad bránu. V nastavení se mohl postarat o zdramatizování zápasu Salah, ale Courtois byl dnes nepřekonatelný.

Živé sportovní přenosy  Naším cílem je pro vás zprostředkovat ty nejlepší oficiální odkazy na sportovní zážitky a aktuální informace na internetu. Hledáte-li nějaký zajímavý sportovní přenos z celého světa zaručeně ho naleznete zde  na stránkách www.ziveprenosy.cz. Tak proč toho nevyužít a nepodělit se o to se svou rodinou a přáteli sdílením do diskuzního fóra nebo na socialní sítě jako je Facebook/Twitter/Google+ a další. Přejeme vám příjemné sportovní zážitky –  Živépřenosy.cz.

Hlavní strana    ŽivéPřenosy#2     ŽivéPřenosy#3     ŽivéPřenosy#4    ŽivéPřenosy#5