Sledujte fotbalovou Ligu mistrů  (2020 – 2021)

5.5.  2021  21:00

Chelsea FC – Real Madrid CF

Tip: Všechny aktuální sportovní přenosy dnešního dne najdete v nabídce na hlavní stránce ZDE

INFORMACE O ZÁPASE

Chelsea postupuje do finále Ligy mistrů! V odvetě semifinále totiž na domácí půdě přehrála Real Madrid výsledkem 2:0. Domácí si vypracovali úvodní šanci, jenže Courtois na poslední chvíli Mountovu nebezpečnou pobídku vykopl. Na opačné straně mohl otevřít skóre Benzema, jenže Mendy vytáhl parádní zákrok. Hned z další akce už se domácí ujali vedení. Z dorážky po odrazu od břevna se prosadil Timo Werner. Real Madrid mohl přesto vyrovnat, ale Benzemovu hlavičku Mendy skvěle vyškrábl. Po změně stran pokračovala Chelsea ve skvělém výkonu. Hned po návratu na trávník hlavičkoval Havertz do břevna. V 54. minutě střílel z dobré pozice Mount, ale minul branku. Real měl jedinou možnost ve druhé půli v 65. minutě, ale Hazardův pokus z ostrého úhlu Mendy vyrazil. O minutu později mohl udeřit Kanté, ale trefil vracejícího se obránce. Definitivní pojistka pro Tuchelův tým přišla v 85. minutě, kdy se trefil Mason Mount.

Živé sportovní přenosy  Naším cílem je pro vás zprostředkovat ty nejlepší oficiální odkazy na sportovní zážitky a aktuální informace na internetu. Hledáte-li nějaký zajímavý sportovní přenos z celého světa zaručeně ho naleznete zde  na stránkách www.ziveprenosy.cz. Tak proč toho nevyužít a nepodělit se o to se svou rodinou a přáteli sdílením do diskuzního fóra nebo na socialní sítě jako je Facebook/Twitter/Google+ a další. Přejeme vám příjemné sportovní zážitky –  Živépřenosy.cz.

Hlavní strana    ŽivéPřenosy#2     ŽivéPřenosy#3     ŽivéPřenosy#4    ŽivéPřenosy#5