video: Ka. Plíšková – Kontaveitová (Turnaj mistryň 2021)

 

Zde můžete sledovat tenisový zápas (Turnaj mistryň 2021 – Guadalajara / Mexiko)

Ka. Plíšková – Kontaveitová

Tip: Všechny aktuální sportovní přenosy dnešního dne najdete v nabídce na hlavní stránce ZDE

 

———————————————————————————————————————————————————————-

INFORMACE O TURNAJI:

Stejně jako loni, také letos se Turnaj mistryň kvůli koronaviru neodehraje v čínském Šen-čenu, dějištěm vrcholu WTA sezony bude mexická Guadalajara. Souboje osmi nejlepších hráček roku proběhnou od 10. do 17. listopadu. V Mexiku se představí dvě české hráčky – Barbora Krejčíková a Karolína Plíšková. Hráčky budou rozděleny do dvou skupin po čtyřech a utkají se systémem každý s každým. Z obou skupin postupují do semifinále dvě nejlepší hráčky. Ve své skupině budou mít české hráčky za soupeřky Španělku Gabriňe Muguruzaovou a Anett Kontaveitovou z Estonska.
————————————————————————————————————————————————-
INFORMACE O ZÁPASE:

Ani Karolína Plíšková nestačila na v životní formě hrající Anett Kontaveitovou. Na Turnaji mistryň neuspěla poprvé ve čtvrtém vzájemném duelu a navíc utrpěla jednoznačnou porážku 4-6 0-6. Pětadvacetiletá Estonka, jež před dvěma dny přehrála ve dvou setech i Barboru Krejčíkovou a z posledních 30 zápasů má bilanci 28-2, je při debutu v soutěži první jistou semifinalistkou.

 

 


Živé sportovní přenosy  Naším cílem je pro vás zprostředkovat ty nejlepší oficiální odkazy na sportovní zážitky a aktuální informace na internetu. Hledáte-li nějaký zajímavý sportovní přenos z celého světa zaručeně ho naleznete zde  na stránkách www.ziveprenosy.cz. Tak proč toho nevyužít a nepodělit se o to se svou rodinou a přáteli sdílením do diskuzního fóra nebo na socialní sítě jako je Facebook/Twitter/Google+ a další. Přejeme vám příjemné sportovní zážitky –  Živépřenosy.cz.

Hlavní strana    ŽivéPřenosy#2     ŽivéPřenosy#3     ŽivéPřenosy#4    ŽivéPřenosy#5