video: Krejčíková – Muguruzaová (Turnaj mistryň 2021)

 

Zde můžete sledovat tenisový zápas (Turnaj mistryň 2021 – Guadalajara / Mexiko)

Krejčíková – Muguruzaová

Tip: Všechny aktuální sportovní přenosy dnešního dne najdete v nabídce na hlavní stránce ZDE

 

———————————————————————————————————————————————————————-

INFORMACE O TURNAJI:

Stejně jako loni, také letos se Turnaj mistryň kvůli koronaviru neodehraje v čínském Šen-čenu, dějištěm vrcholu WTA sezony bude mexická Guadalajara. Souboje osmi nejlepších hráček roku proběhnou od 10. do 17. listopadu. V Mexiku se představí dvě české hráčky – Barbora Krejčíková a Karolína Plíšková. Hráčky budou rozděleny do dvou skupin po čtyřech a utkají se systémem každý s každým. Z obou skupin postupují do semifinále dvě nejlepší hráčky. Ve své skupině budou mít české hráčky za soupeřky Španělku Gabriňe Muguruzaovou a Anett Kontaveitovou z Estonska.
————————————————————————————————————————————————-
INFORMACE O ZÁPASE:

I proti druhé české tenistce musela Garbiñe Muguruzaová na Turnaji mistryň do tří setů. Nicméně tentokráte jej zvládla. Španělka si vybrala slabší chvilku v prvním setu, kdy od stavu 1:2 prohrála pět gamů v řadě a kupila chybu za chybou. Každopádně ve druhém dějství se hlavně díky perfektnímu bekhendu po levé lajně dostala k brejku ve čtvrté hře. Na ten Krejčíková zareagovala, ale si prohrála podání v osmém gamu a Muguruzaová druhou sadu dopodávala.

 

 


Živé sportovní přenosy  Naším cílem je pro vás zprostředkovat ty nejlepší oficiální odkazy na sportovní zážitky a aktuální informace na internetu. Hledáte-li nějaký zajímavý sportovní přenos z celého světa zaručeně ho naleznete zde  na stránkách www.ziveprenosy.cz. Tak proč toho nevyužít a nepodělit se o to se svou rodinou a přáteli sdílením do diskuzního fóra nebo na socialní sítě jako je Facebook/Twitter/Google+ a další. Přejeme vám příjemné sportovní zážitky –  Živépřenosy.cz.

Hlavní strana    ŽivéPřenosy#2     ŽivéPřenosy#3     ŽivéPřenosy#4    ŽivéPřenosy#5