Lehečka – Goffin (French Open 2022)

 

Zde můžete sledovat tenisový zápas (French Open 2022)

Lehečka – Goffin

Tip: Všechny aktuální sportovní přenosy dnešního dne najdete v nabídce na hlavní stránce ZDE

———————————————————————————————————————————————————————-

INFORMACE O TURNAJI:

French Open, známý pod názvem Roland Garros je druhý ze čtyř tenisových turnajů nejvyšší kategorie – Grand Slamu, každoročně hraný na přelomu května a června. Pojmenování získal po francouzském válečném letci Rolandu Garrosovi, který roku 1913 jako první přeletěl Středozemní moře. Úvodní ročník se konal v roce 1891 pod názvem Championnat de France. Až do počátku otevřené éry tenisu se v angličtině jmenoval French Championships. V sezóně 1968 byl pak turnaj jako první z grandslamů otevřen profesionálním tenistům, což odráží část „Open“ v názvu.
————————————————————————————————————————————————-
INFORMACE O ZÁPASE:

Jiří Lehečka ani na druhý pokus nepřejde přes 1. kolo hlavní soutěže grandslamového turnaje. Na Roland Garros ho vyřadil Belgičan David Goffin, který triumfoval ve čtyřech setech. V úvodu utkání byla na Lehečkovi znát nervozita a respekt k soupeři. Goffin tak rychle vedl 4:0 a 5:1 a byť si pak závěr sady zkomplikoval, získal ji poměrem 6:4. To už se však Lehečka oklepal, vyrovnal hru a druhý set vyhrál stejným skóre zase on. Třetí dějství pak připomínalo to první. Lehečkovi opět utekl začátek a byť pak stahoval, svou ztrátu už zcela vymazat nedokázal. Ve čtvrtém setu pak český mladík okamžitě zareagoval na brejk soupeře a srovnal na 2:2. Za stavu 3:3 ale přišel o další servis a to už bylo rozhodující.  


Živé sportovní přenosy  Naším cílem je pro vás zprostředkovat ty nejlepší oficiální odkazy na sportovní zážitky a aktuální informace na internetu. Hledáte-li nějaký zajímavý sportovní přenos z celého světa zaručeně ho naleznete zde  na stránkách www.ziveprenosy.cz. Tak proč toho nevyužít a nepodělit se o to se svou rodinou a přáteli sdílením do diskuzního fóra nebo na socialní sítě jako je Facebook/Twitter/Google+ a další. Přejeme vám příjemné sportovní zážitky –  Živépřenosy.cz.

Hlavní strana    ŽivéPřenosy#2     ŽivéPřenosy#3     ŽivéPřenosy#4    ŽivéPřenosy#5