SK Slavia Praha – St Joseph’s FC (Evropská konferenční liga) 7:0

 

Sledujte fotbalovou konferenční Ligu Evropy

28.7.  2022  19:00

SK Slavia Praha – St Joseph’s FC

Tip: Všechny aktuální sportovní přenosy dnešního dne najdete v nabídce na hlavní stránce ZDE


INFORMACE O ZÁPASE

Slavia Praha si v odvetě druhého předkola Evropské konferenční ligy opět poradila se St Joseph’s a po výhře 7:0 oslavila pohodlný postup. V prvním domácím soutěžním utkání této sezony se jí navíc podařilo překonat historicky nejvyšší vítězství v pohárové Evropě z roku 2000, kdy sešívaní porazili chorvatský Osijek 5:1. Čerstvé narození potomka zároveň oslavil dvěma brankami Peter Olayinka.

Pražská Slavia vsadila v úvodním duelu především na zahraniční hráče, kteří s přispěním dvougólového Yiry Sora urvali vítězství 4:0. Do odvety nasadil Jindřich Trpišovský značně obměněnou sestavu, poprvé v základu nastoupil například Václav Jurečka nebo Matěj Valenta. O postupujícím nikdo nepochyboval, domácí tak dostali prostor vyzkoušet si herní varianty před startem ligy. Oproti tomu hráči St Joseph’s přijeli hlavně nasávat atmosféru Prahy.

 

VIDEO ↓

Živé sportovní přenosy  Naším cílem je pro vás zprostředkovat ty nejlepší oficiální odkazy na sportovní zážitky a aktuální informace na internetu. Hledáte-li nějaký zajímavý sportovní přenos z celého světa zaručeně ho naleznete zde  na stránkách www.ziveprenosy.cz. Tak proč toho nevyužít a nepodělit se o to se svou rodinou a přáteli sdílením do diskuzního fóra nebo na socialní sítě jako je Facebook/Twitter/Google+ a další. Přejeme vám příjemné sportovní zážitky –  Živépřenosy.cz.

Hlavní strana    ŽivéPřenosy#2     ŽivéPřenosy#3     ŽivéPřenosy#4    ŽivéPřenosy#5