video: USA U20 – Česko U20 (MS v hokeji hráčů do 20 let) 2:4

 

Sledujte hokejové mistrovství světa hráčů do 20 let  (2022)

18.8.  2022  04:30

USA U20 – Česko U20


INFORMACE O TURNAJI
Šampionát se měl konat na přelomu loňského a letošního roku od 26. prosince do 6. ledna, ale kvůli koronavirové nákaze byl nakonec turnaj zrušen po odehrání pouhých devíti zápasů a kontumaci dalších tří duelů. Český tým ještě pod vedením kouče Karla Mlejnka stihl odehrát utkání s domácí Kanadou (3:6) a s Německem (1:2 v prodloužení). Duel s Finskem kvůli výskytu nemoci covid-19 v českém výběru měl být zkontumován a ve skupině měli Češi hrát ještě s Rakouskem. Složení skupin pro odložený turnaj se po vyloučení Ruska změnilo. S českým výběrem zůstaly Kanada a Finsko a nově jsou jejich sooupeři Slovensko a Lotyšsko, které se posunulo mezi elitu místo Ruska. Loni v prosinci skončili Lotyši ve skupině A divize I v Dánsku druzí za Běloruskem, které ale nemůže hrát ze stejného důvodu jako Rusové. Ve skupině B budou hrát Spojené státy americké, Švédsko, Švýcarsko, Německo a Rakousko.
Čeští junioři za sebou mají svůj první a zároveň taky nejtěžší skupinový zápas, v němž podlehli domácí Kanadě. Dnes je čeká relativně hratelnější soupeř z Německa.-
———————————————-

INFORMACE O ZÁPASE
Čeští hokejisté postupují do semifinále MS dvacítek. Svěřenci trenéra Radima Rulíka se postarali o obrovskou senzaci, když vyhráli nad Spojenými státy 4:2. Velkou oporou vítězů byl brankář Tomáš Suchánek, za stavu 3:2 definitivně zlomil zápas na českou stranu gólem do prázdné branky Jiří Kulich. V pátečním semifinále se český tým utká s Kanadou.
 

video ↓

Živé sportovní přenosy  Naším cílem je pro vás zprostředkovat ty nejlepší oficiální odkazy na sportovní zážitky a aktuální informace na internetu. Hledáte-li nějaký zajímavý sportovní přenos z celého světa zaručeně ho naleznete zde  na stránkách www.ziveprenosy.cz. Tak proč toho nevyužít a nepodělit se o to se svou rodinou a přáteli sdílením do diskuzního fóra nebo na socialní sítě jako je Facebook/Twitter/Google+ a další. Přejeme vám příjemné sportovní zážitky –  Živépřenosy.cz.

Hlavní strana    ŽivéPřenosy#2     ŽivéPřenosy#3     ŽivéPřenosy#4    ŽivéPřenosy#5