video: Švédsko U20 – Česko U20 (Mistrovství světa v hokeji do 20 let – o bronz) 3:1

 

Sledujte hokejové mistrovství světa hráčů do 20 let  (2022)

20.8.  2022  22:00

Švédsko – Česko


INFORMACE O TURNAJI
Šampionát se měl konat na přelomu loňského a letošního roku od 26. prosince do 6. ledna, ale kvůli koronavirové nákaze byl nakonec turnaj zrušen po odehrání pouhých devíti zápasů a kontumaci dalších tří duelů. Český tým ještě pod vedením kouče Karla Mlejnka stihl odehrát utkání s domácí Kanadou (3:6) a s Německem (1:2 v prodloužení). Duel s Finskem kvůli výskytu nemoci covid-19 v českém výběru měl být zkontumován a ve skupině měli Češi hrát ještě s Rakouskem. Složení skupin pro odložený turnaj se po vyloučení Ruska změnilo. S českým výběrem zůstaly Kanada a Finsko a nově jsou jejich sooupeři Slovensko a Lotyšsko, které se posunulo mezi elitu místo Ruska. Loni v prosinci skončili Lotyši ve skupině A divize I v Dánsku druzí za Běloruskem, které ale nemůže hrát ze stejného důvodu jako Rusové. Ve skupině B budou hrát Spojené státy americké, Švédsko, Švýcarsko, Německo a Rakousko.

———————————————-

INFORMACE O ZÁPASE
České čekání na medaili z mistrovství světa dvacetiletých se natáhne nejméně na 18 let. Hokejová reprezentace mladíků totiž neuspěla v zápase o bronz, který se Švédskem prohrála 1:3. Ke zvratu nepomohla ani tříminutová power play v závěru.
 

Živé sportovní přenosy  Naším cílem je pro vás zprostředkovat ty nejlepší oficiální odkazy na sportovní zážitky a aktuální informace na internetu. Hledáte-li nějaký zajímavý sportovní přenos z celého světa zaručeně ho naleznete zde  na stránkách www.ziveprenosy.cz. Tak proč toho nevyužít a nepodělit se o to se svou rodinou a přáteli sdílením do diskuzního fóra nebo na socialní sítě jako je Facebook/Twitter/Google+ a další. Přejeme vám příjemné sportovní zážitky –  Živépřenosy.cz.

Hlavní strana    ŽivéPřenosy#2     ŽivéPřenosy#3     ŽivéPřenosy#4    ŽivéPřenosy#5