FC Viktoria Plzeň – FK Karabach (Liga mistrů předkolo) 2:1

23.8.  2022  21:00

FC Viktoria Plzeň – FK Karabach

Tip: Všechny aktuální sportovní přenosy dnešního dne najdete v nabídce na hlavní stránce ZDE

INFORMACE O ZÁPASE

Viktoria Plzeň zvládla odvetu posledního předkola Ligy mistrů, když porazila Karabach 2:1. Domácí sice po prvním dějství prohrávali, ve druhé půli však dokázal gólově zareagovat Jan Kopic. Ještě větší explozi radosti potom odpálil rozhodující brankou v 73. minutě střídající Jan Kliment. Ten tak Západočechům zajistil účast v základní skupině prestižní soutěže poprvé od ročníku 2018/19. Viktorka v úvodním utkání v Baku zvládla ukočírovat ofenzivu soupeře, uhájila remízu, a do odvety tak vstupovala s čistým štítem. Českému mistrovi se navíc zápasy o Ligu mistrů v domácím prostředí zatím vydařily na výbornou, v obou případech s přehledem zvítězil, na což chtěl navázat i nyní. Velkou roli nakonec nemusel hrát faktor odpočinku, jelikož ani jeden z celků do svých víkendových ligových klání nenastoupil.

Živé sportovní přenosy  Naším cílem je pro vás zprostředkovat ty nejlepší oficiální odkazy na sportovní zážitky a aktuální informace na internetu. Hledáte-li nějaký zajímavý sportovní přenos z celého světa zaručeně ho naleznete zde  na stránkách www.ziveprenosy.cz. Tak proč toho nevyužít a nepodělit se o to se svou rodinou a přáteli sdílením do diskuzního fóra nebo na socialní sítě jako je Facebook/Twitter/Google+ a další. Přejeme vám příjemné sportovní zážitky –  Živépřenosy.cz.

Hlavní strana    ŽivéPřenosy#2     ŽivéPřenosy#3     ŽivéPřenosy#4    ŽivéPřenosy#5