Česko – Izrael (ME v basketbalu 2022) 88:77

 

Zde můžete sledovat zápas v košíkové mužů (ME v basketbalu 2022)

8.9.  2022  17:30

Česko – Izrael

Tip: Všechny aktuální sportovní přenosy dnešního dne najdete v nabídce na hlavní stránce ZDE

INFORMACE O ZÁPASE :

Mistrovství Evropy basketbalistů od 1. do 18. září hostí Česko, Gruzie, Německo a Itálie. Základní skupiny se hrají v Praze, Tbilisi, Kolíně nad Rýnem a v Miláně, vyřazovací část hostí Berlín. Češi hrají v O2 Areně se Srbskem, Polskem, Finskem, Izraelem a Nizozemskem. ckou skupinou.
——————————————————————————————————————————————-
Český tým dokázal v klíčovém utkání základní skupiny porazit Izrael 88:77 a vybojoval postup do osmifinále! Češi v domácí základní skupině předvedli v prvních duelech matné výkony, nedařilo se jim, oproti očekáváním sbírali porážky jak na běžícím pásu a dostali se do nečekané pozice, kdy museli porazit Izrael, jinak by skončili už v základní skupině. Český tým osmifinále odehraje v německém Berlíně proti Řecku. Hrát se bude 11. zář

 

 

video ↓.

 


Živé sportovní přenosy  Naším cílem je pro vás zprostředkovat ty nejlepší oficiální odkazy na sportovní zážitky a aktuální informace na internetu. Hledáte-li nějaký zajímavý sportovní přenos z celého světa zaručeně ho naleznete zde  na stránkách www.ziveprenosy.cz. Tak proč toho nevyužít a nepodělit se o to se svou rodinou a přáteli sdílením do diskuzního fóra nebo na socialní sítě jako je Facebook/Twitter/Google+ a další. Přejeme vám příjemné sportovní zážitky –  Živépřenosy.cz.

Hlavní strana    ŽivéPřenosy#2     ŽivéPřenosy#3     ŽivéPřenosy#4    ŽivéPřenosy#5