video: Melicharová-Martinezová, Perezová – Krejčíková, Siniaková (US Open 2022) 3:6 7:6 3:6

 

Zde můžete sledovat tenisový zápas (US Open 2022)

Melicharová-Martinezová, Perezová – Krejčíková, Siniaková

Tip: Všechny aktuální sportovní přenosy dnešního dne najdete v nabídce na hlavní stránce ZDE

 

———————————————————————————————————————————————————————-

INFORMACE O TURNAJI:

US Open 2022 představuje 142. ročník čtvrtého a závěrečného grandslamového turnaje tenisové sezóny, jediného hraného na americkém kontinentu. 54. ročník v otevřené éře probíhá na otevřených dvorcích s tvrdým povrchem Laykold v Národním tenisovém centru Billie Jean Kingové newyorského Flushing Meadow – Corona Parku, jakožto Mezinárodní tenisové mistrovství USA mezi 29. srpnem až 11. zářím 2022. US Open 2022 se stal třetím ze čtyř navazujících grandslamů, na nichž je testován jednotný formát ukončení rozhodujících setů téměř všech soutěží dospělých, juniorů i vozíčkářů včetně kvalifikací.
————————————————————————————————————————————————-
INFORMACE O ZÁPASE:

Barbora Krejčíková s Kateřinou Siniakovou si v New Yorku poprvé zahrají o titul z US Open! Turnajové trojky zvládly další dramatickou třísetovou bitvu, v níž udolaly za dvě a čtvrt hodiny 6:3, 6:7(4) a 6:3 americko-australské duo Nicole Melicharová-Martinezová, Ellen Perezová. Protivnice, jež byly na akci desátým nejvýše nasazeným párem, prohrály po sérii osmi výher v řadě. Do zápasu vlétly favorizované Češky ziskem čtyř úvodních gemů. Ve druhém setu prohrávaly o dva brejky už 2:5, stíhací jízdou si ale vynutily tiebreak. V tom vyrovnaly z 1:4 na 4:4, další tři výměny ale patřily soupeřkám. S Krejčíkovou a Siniakovou to nezacloumalo. Ve třetí hře rozhodujícího setu získaly na příjmu brejk čistou hrou, který následně na podání potvrdily dalším gemem bez ztráty fiftýnu. Za stavu 5:3 pak obě jmenované ukončily duel na returnu dalším brejkem. O třetí letošní a celkově šestý společný grandslamový titul si duo K+S zahraje proti lepší z dvojice Dolehideová (USA), Sandersová (AUS) – McNallyová, Townsendová (obě USA).


Živé sportovní přenosy  Naším cílem je pro vás zprostředkovat ty nejlepší oficiální odkazy na sportovní zážitky a aktuální informace na internetu. Hledáte-li nějaký zajímavý sportovní přenos z celého světa zaručeně ho naleznete zde  na stránkách www.ziveprenosy.cz. Tak proč toho nevyužít a nepodělit se o to se svou rodinou a přáteli sdílením do diskuzního fóra nebo na socialní sítě jako je Facebook/Twitter/Google+ a další. Přejeme vám příjemné sportovní zážitky –  Živépřenosy.cz.

Hlavní strana    ŽivéPřenosy#2     ŽivéPřenosy#3     ŽivéPřenosy#4    ŽivéPřenosy#5