živě: Oktagon 35 (MMA bojové sporty) 21:00

 

Zde můžete sledovat zápas smíšených bojových umění (MMA  Oktagon Underground )

17.9.  2022  21:00

Tip: Všechny aktuální sportovní přenosy dnešního dne najdete v nabídce na hlavní stránce ZDE

ZAREGISTRUJ SE U TIPSPORTU A ZÍSKEJ ZDARMA 300 KČ + BONUS!

› CHCI ZDARMA 300 KČ + BONUS 50 000 KČ  ‹

INFORMACE O ZÁPASE :

Po pražské Štvanici se top česko-slovenská bojová organizace přesune do Brna. Ve Winning Group Areně se v sobotu 17. září uskuteční Oktagon 35. Hlavní lahůdkou galavečera bude titulový střet Patrik Kincl vs. Alex Lohoré. Mezi zúčastněnými fightery by neměl chybět ani Rony Paradeiser, hvězda největší sázkařské komunity. Protivníkem mu bude Iamik Furtado. Jak Rony vidí svůj zápas a co ho v posledních měsících potkalo? Přečtěte si jeho blog. V kleci se ukážou i František Fodor, Karol Ryšavý nebo Al Matavao.

—————————————————————————————————————————-

21:00 Ronald Paradeiser – Iamik Furtado před událostí
21:30 Robert Pukač – Tomáš Meliš před událostí
22:00 David Moon – Jakub Dohnal před událostí
22:30 Andrej Kalašnik – Joel dos Santos před událostí
23:00 Karol Ryšavý – František Fodor před událostí
23:30 Patrik Kincl – Alex Lohoré před událostí

 

Nenechejte si ujít živé přenosy ze soubojů smíšeného bojového umění MMA Oktagon Underground. Sledujte všechny zápasy živě na TV Tipsport. Pokud nemáte účet u Tipsportu můžete se zdarma zaregistrovat online bez návštěvy pobočky. Poté budete moci sledovat zápasy bez zpoždění i na Vašem mobilu nebo tabletu.
 
regŽivé sportovní přenosy  Naším cílem je pro vás zprostředkovat ty nejlepší oficiální odkazy na sportovní zážitky a aktuální informace na internetu. Hledáte-li nějaký zajímavý sportovní přenos z celého světa zaručeně ho naleznete zde  na stránkách www.ziveprenosy.cz. Tak proč toho nevyužít a nepodělit se o to se svou rodinou a přáteli sdílením do diskuzního fóra nebo na socialní sítě jako je Facebook/Twitter/Google+ a další. Přejeme vám příjemné sportovní zážitky –  Živépřenosy.cz.

Hlavní strana    ŽivéPřenosy#2     ŽivéPřenosy#3     ŽivéPřenosy#4    ŽivéPřenosy#5