Belgie – Kanada (MS ve fotbale 2022) 1:0

 

Sledujte fotbalové MS (Katar 2022)

23.11.  2022  20:00

Belgie – Kanada

Tip: Všechny aktuální sportovní přenosy dnešního dne najdete v nabídce na hlavní stránce ZDE


INFORMACE O ZÁPASE

Velmi sympatickým výkonem se prezentovala při svém návratu na mistrovství světa Kanada. Ta dokonce byla za svou aktivitu v prvním poločase odměněna penaltou, tu ovšem zahodila největší hvězda Alphonso Davies. Belgičanům před odchodem do šaten zajistil vítězství Batshuayi.
Rudí ďáblové prověřili brankáře Borjana už v první minutě, když se ke střele zpoza vápna dostal Michy Batshuayi, s jeho tečovanou ranou si nicméně kanadský gólman bez větších problémů poradil. V následujících minutách se aktivity ujali Kanaďané. Střela Jonathana Davida ještě byla zblokována, po rohovém kopu se však k balónu dostal Buchanan, jehož dělovka zasáhla ruku bránícího Carrasca, a rozhodčí Sikazwe ze Zambie tak po komunikaci s VAR odpískal pokutový kop. K němu se postavila opora kanadského výběru Alphonso Davies, který však svůj pokus zahodil a nechal vyniknout Thibauta Courtoise.

 

video

Živé sportovní přenosy  Naším cílem je pro vás zprostředkovat ty nejlepší oficiální odkazy na sportovní zážitky a aktuální informace na internetu. Hledáte-li nějaký zajímavý sportovní přenos z celého světa zaručeně ho naleznete zde  na stránkách www.ziveprenosy.cz. Tak proč toho nevyužít a nepodělit se o to se svou rodinou a přáteli sdílením do diskuzního fóra nebo na socialní sítě jako je Facebook/Twitter/Google+ a další. Přejeme vám příjemné sportovní zážitky –  Živépřenosy.cz.

Hlavní strana    ŽivéPřenosy#2     ŽivéPřenosy#3     ŽivéPřenosy#4    ŽivéPřenosy#5