Portugalsko – Ghana (MS ve fotbale 2022) 3:2

24.11.  2022  17:00

Portugalsko – Ghana

Tip: Všechny aktuální sportovní přenosy dnešního dne najdete v nabídce na hlavní stránce ZDE

INFORMACE O ZÁPASE

Portugalsko dnes dokázalo porazit Ghanu 3:2. V prvním poločase se neprosadilo, zároveň nemělo ani žádné větší šance. Utkání rozproudila až branka Cristiana Ronalda z penalty, která byla velice přísná. Ghana ale o chvíli později Portugalce zaskočila vyrovnáním, o které se postaral André Ayew. Po prostřídání Evropané rychle odskočili do dvoubrankového vedení, které vystřelili João Félix a Rafael Leão. Afričané se ale nevzdali a v 89. minutě ještě snížili zásluhou Osmana Bukariho. V nastavení obrovsky chyboval brankář Costa, ale Iñaki Williams jeho zaváhání nepotrestal. Portugalci tedy po prvním dnu vedou svou skupinu se třemi body na kontě. Ghana je za Uruguayí a Jižní Koreou, tyto týmy si totiž rozdělily po bodu.

video

Živé sportovní přenosy  Naším cílem je pro vás zprostředkovat ty nejlepší oficiální odkazy na sportovní zážitky a aktuální informace na internetu. Hledáte-li nějaký zajímavý sportovní přenos z celého světa zaručeně ho naleznete zde  na stránkách www.ziveprenosy.cz. Tak proč toho nevyužít a nepodělit se o to se svou rodinou a přáteli sdílením do diskuzního fóra nebo na socialní sítě jako je Facebook/Twitter/Google+ a další. Přejeme vám příjemné sportovní zážitky –  Živépřenosy.cz.

Hlavní strana    ŽivéPřenosy#2     ŽivéPřenosy#3     ŽivéPřenosy#4    ŽivéPřenosy#5