Nizozemsko – Ekvádor (MS ve fotbale 2022) 1:1

25.11.  2022  17:00

Nizozemsko – Ekvádor

Tip: Všechny aktuální sportovní přenosy dnešního dne najdete v nabídce na hlavní stránce ZDE

INFORMACE O ZÁPASE

Souboj Nizozemska a Ekvádoru končí remízou 1:1. Viděli jsme vyrovnaný zápas, ve kterém šli brzy do vedení Nizozemci po krásné střele k tyči Codyho Gakpa. Na rychlý gól ze šesté minuty reagovali ekvádorští hráči také rychlou brankou, a to na startu druhé půle. Po čtyřech minutách hry vyrovnal Enner Valencia, pro kterého šlo o již třetí gól na turnaji. Bohužel ke konci zápasu musel ale odstoupit kvůli problémům s kolenem a uvidíme, jestli ještě do turnaje zasáhne.

video ↓

Živé sportovní přenosy  Naším cílem je pro vás zprostředkovat ty nejlepší oficiální odkazy na sportovní zážitky a aktuální informace na internetu. Hledáte-li nějaký zajímavý sportovní přenos z celého světa zaručeně ho naleznete zde  na stránkách www.ziveprenosy.cz. Tak proč toho nevyužít a nepodělit se o to se svou rodinou a přáteli sdílením do diskuzního fóra nebo na socialní sítě jako je Facebook/Twitter/Google+ a další. Přejeme vám příjemné sportovní zážitky –  Živépřenosy.cz.

Hlavní strana    ŽivéPřenosy#2     ŽivéPřenosy#3     ŽivéPřenosy#4    ŽivéPřenosy#5