video: Krejčíková – Kalininová (Australian Open 2023) 6:2 6:3

 

Zde můžete sledovat tenisový zápas (Australian Open 2023)

 

Krejčíková – Kalininová

20.1. 2023 01:00

Tip: Všechny aktuální sportovní přenosy dnešního dne najdete v nabídce na hlavní stránce ZDE

———————————————————————————————————————————————————————-

INFORMACE O TURNAJI:

Australian Open 2023 je 111. ročník úvodního tenisového grandslamu sezóny, konaný mezi 16. až 29. lednem 2023. V otevřené éře tenisu představuje 55. ročník australského majoru. Řadí se do kalendáře profesionálních okruhů mužů ATP Tour a žen WTA Tour. Grandslam probíhá v melbournském Melbourne Parku na 16 soutěžních dvorcích s tvrdým povrchem GreenSet. Organizátory se staly Mezinárodní tenisová federace a Australský tenisový svaz. Generálním partnerem je od roku 2002 jihokorejská automobilka Kia, která před rozehráním ročníku prodloužila spolupráci minimálně do sezóny 2028. Singlovými obhájci jsou španělská světová dvojka Rafael Nadal a Australanka Ashleigh Bartyová, která v březnu 2022 ukončila profesionální kariéru. Vítězové do žebříčků získají dva tisíce bodů vyjma soutěže smíšené čtyřhry.
————————————————————————————————————————————————-
INFORMACE O ZÁPASE:

Barbora Krejčíková (23.) neztratila sadu ani při svém třetím letošním grandslamovém vystoupení! Turnajová dvacítka přehrála po dominantním výkonu za hodinu a 26 minut 6:2 a 6:3 ukrajinskou jedničku Anhelinu Kalininovou (39.). Skóre mohlo být ještě jednoznačnější. Bývalá světová dvojka vedla nad přemožitelkou krajanky Kvitové z minulého kola v úvodním setu už 5:0 a 40:0, pak ale prohrála na podání pět výměn v řadě a umožnila protivnici poprvé i zisk vlastního servisu. Výraznější zdramatizování nicméně svěřenkyně Aleše Kartuse nepřipustila. Ve druhém setu pak Krejčíková za stavu 1:2 odvrátila brejkbol, aby hned v následujícím gemu otočila na příjmu gem z 0:40. Výhodu brejku už si vítězka předloňského Roland Garros pohlídala. Střetnutí pak zakončila dalším úspěchem na příjmu, a to hned skrze první proměněný mečbol. O vyrovnání svého turnajového maxima si sedmadvacetiletá Češka zahraje buď proti americké světové trojce Jessice Pegulaové, případně další Ukrajince Martě Kosťukové (61.).


Živé sportovní přenosy  Naším cílem je pro vás zprostředkovat ty nejlepší oficiální odkazy na sportovní zážitky a aktuální informace na internetu. Hledáte-li nějaký zajímavý sportovní přenos z celého světa zaručeně ho naleznete zde  na stránkách www.ziveprenosy.cz. Tak proč toho nevyužít a nepodělit se o to se svou rodinou a přáteli sdílením do diskuzního fóra nebo na socialní sítě jako je Facebook/Twitter/Google+ a další. Přejeme vám příjemné sportovní zážitky –  Živépřenosy.cz.

Hlavní strana    ŽivéPřenosy#2     ŽivéPřenosy#3     ŽivéPřenosy#4    ŽivéPřenosy#5