Lehečka – Murray (ATP Dauhá 2023) 0-6 6-3 6-7

Zde můžete sledovat tenisový zápas (ATP Dauhá 2023)

Lehečka – Murray

Tip: Všechny aktuální sportovní přenosy dnešního dne najdete v nabídce na hlavní stránce ZDE

———————————————————————————————————————————————————————-

INFORMACE O ZÁPASE:

Jiří Lehečka (52.) nezvládl třísetovou přestřelku s bývalou světovou jedničkou Andym Murrayem (70.) a do finále turnaje v Dauhá se tak nepodívá. První set se Čechovi vůbec nepovedl, když se sesypal z tíhy semifinále a od Brita dostal kanára. Pak se ovšem hra českého mladíka úplně změnila. Hned z kraje druhého setu se mu podařilo soupeře obrat o podání a dostat se do vedení 3:0. Toto vedení o jeden brejk se podařilo Lehečkovi podržet i po zbytek sady, a tak druhý set Čech ovládl 6:3. Dobrou pozici si vybudoval Jiří Lehečka i v následujícím setu, když byl velmi blízko výhře v zápase. Za stavu 5:4 a 40:0, však Murray prokázal zkušenosti a získal pět výměn v řadě. Zápas se tedy dostal až do tiebreaku, ve kterém byl šťastnější Brit. Jiří Lehečka i tak může být se svým výkonem na turnaji spokojený. Posune se do elitní padesátky žebříčku a odveze si cenné zkušenosti.