video: Džábirová – Vondroušová (Turnaj mistryň) 6-4 6-3

 

Zde můžete sledovat tenisový zápas mistryń (Cancun, Mexiko 2023)

Džábirová – Vondroušová

Tip: Všechny aktuální sportovní přenosy dnešního dne najdete v nabídce na hlavní stránce ZDE

 

 

———————————————————————————————————————————————————————-

INFORMACE O TURNAJI:

 

Po dvou letech znovu v Mexiku. V pořadí už 52. ročník Turnaje mistryň v singlu a 47. ročník v deblu se tentokrát uskuteční v Cancúnu, který střídá Guadalajaru. V roce 2023 uvidíme na turnaji i české tenistky. Konkrétně je to Markéta Vondroušová a čtyřhra znovu neunikne páru Krejčíková / Siniaková.

———————————————————————————————————————————————————————-

INFORMACE O ZÁPASE:

 

Markéta Vondroušová si na Turnaji mistryň připisuje druhou porážku 0:2 na sety a její šance na postup už je mizivá. Dnes tahala celý zápas za kratší konec, doplácela na neproměňování šancí v důležitých výměnách a především jedenáct dvojchyb.
Oba sety nabízely spoustu zvratů i v jednotlivých gemech, z nichž se mnohdy stával maratón. V první sadě například Vondroušová proměnila až devátou výhodu, několikrát obě hráčky otáčely ze 40:0 na brejkboly, ale vždy byla vepředu Tunisanka. Markéta Vondroušová si v každé sadě dvakrát vzala ztracené podání zpět, ale na poslední brejk už nenašla ve větrném prostředí odpověď. Džábirová toho také spoustu pokazila, ale porážku z finále Wimbledonu dnes Češce dokázala oplatit.