video: Tour de France 2024 (Cyklistika) vítěz: Tadej Pogačar (UAE Team Emirates)

 

Zde můžete sledovat cyklistický závod (Tour de France – 2024)

29. 6. – 21. 7. 2024

21. 7. / 14:40 / 21. etapa: Monako – Nice 33,7 km

——————————————————————————————————————————————————–

INFORMACE O ZÁVODĚ:

 

111. ročník etapového cyklistického závodu Tour de France se koná mezi 29. červnem a 21. červencem 2024 ve Francii a Itálii. Závod je součástí UCI World Tour 2024 na úrovni 2. UWT. Začínat bude ve Florencii.Z důvodu příprav na Olympijské a paraolympijské hry nebude cíl závodu v Paříži, ale v Nice.

————————————————————————————————————————————————————

 

————————————————————————————————————————————————————-

 

—————————————————————————————————————————————————————-

INFORMACE k 21. ETAPĚ:

 

Letošní Tour de France je u konce a po dvou letech se vrací na trůn fenomén Tadej Pogačar, který k dominantním výkonům přidal také šest etapových vavřínů. Po 28 letech navíc slaví zisk double poté, co ovládl také Giro d´Italia. Naposledy se stejný počin povedl Marcu Pantanimu v roce 1998. Druhé místo bere šampion posledních dvou ročníků Staré dámy Jonas Vingegaard a na pódiu je doprovodí třetí Remco Evenepoel, který při premiérové účasti na Tour předváděl také velmi solidní výkony a pozice na bedně pro něj bude úspěchem.  

video z poslední etapy ↓

 

 


Živé sportovní přenosy  Naším cílem je pro vás zprostředkovat ty nejlepší oficiální odkazy na sportovní zážitky a aktuální informace na internetu. Hledáte-li nějaký zajímavý sportovní přenos z celého světa zaručeně ho naleznete zde  na stránkách www.ziveprenosy.cz. Tak proč toho nevyužít a nepodělit se o to se svou rodinou a přáteli sdílením do diskuzního fóra nebo na socialní sítě jako je Facebook/Twitter/Google+ a další. Přejeme vám příjemné sportovní zážitky –  Živépřenosy.cz.

Hlavní strana    ŽivéPřenosy#2     ŽivéPřenosy#3     ŽivéPřenosy#4    ŽivéPřenosy#5

————————————————————–