Sigma dostala za výjezd do Arménie pokutu, za fanoušky pyká i domácí Noah

Sigma Olomouc dostala od UEFA pokutu 10 tisíc eur (242 tisíc korun) za výtržnosti fanoušků při utkání Konferenční ligy na stadionu arménského Noahu. Součástí trestu je i podmínečný zákaz prodeje vstupenek vlastním příznivcům na příští venkovní zápas v evropských pohárových soutěžích.

Přečíst celý článek z Eurofotbal.cz zde Read More

RSS export z portálu EuroFotbal.cz

EuroFotbal.cz Read More