TOPlist

ŽivéPřenosy

 

Nejzajímavější přenosy dne podle naší stránky ↓

Tip: Kompletní dnešní nabídku všech sportovních živých přenosů najdete dole na stránce ↓

3.10.Hokej: (Liga mistrů) Liberec – Davos   

3.10. Hokej: (Liga mistrů) HV71 – Oceláři Třinec  

3.10. Hokej:(Tipsport Extraliga 14.kolo) Sparta – Pardubice  

3.10. Hokej: (KHL) Slovan Bratislava – Čerepovec   

3.10. Hokej: (Liga mistrů) Kometa Brno – Malmö   

 


Hokej: (Tipsport extraliga)  zápasy živě, tabulka, sestřihy   

TV Sport CZ  LIVE

TV SK  LIVE

Živé sportovní přenosy jsou zdarma. Nejsou zde žádné registrace. Jedinou pro nás nejdůležitější cenou, je rozšiřování těchto kvalitních stránek svému okolí. Naším cílem je pro vás zprostředkovat sportovní zážitky a aktuální informace na internetu. Hledáte-li nějaký zajímavý sportovní přenos z celého světa zaručeně ho naleznete zde ZDARMA na stránkách www.ziveprenosy.cz. Tak proč toho nevyužít a nepodělit se o to se svou rodinou a přáteli sdílením do diskuzního fóra nebo na socialní sítě jako je Facebook /Twitter/Google+ a další. Přejeme vám příjemné sportovní zážitky –  Živépřenosy.cz.

Sledovat Živé Přenosy je přitom jednoduché. Stačí si vybrat zápas či utkání, které chcete sledovat a rozkliknout ho.

Upozorňujeme, že s odkazy na přenosy (v tabulce ↓) nemáme nic společného. Iframe tabulku s přenosy nemůžeme spravovat ani nějak podobně editovat. Iframe tabulka, která zprostředkovává odkazy na servery třetích stran patří webu BatmanStream.com. Na uvedené stránce si kdokoliv může vygenerovat stejný iframe kód pomocí HTML a umístit tabulku s přenosy na své stránky. V případě potíží s odkazy nebo jiných problému, kontaktujte rovnou majitelé stránek BatmanStream.Com. Na našem webu nic nevysíláme! Obsah stránek mají pouze informační charakter. Děkujeme za pochopení.

Pokud se přenos nechce spustit a napíše vám to Error loading player: No playable sources found je potřeba u prohlížeče Chrome povolit Flash Player pro všechny stránky. Zde je video návod na YouTube ←.

Důležité prohlášení:

Upozorňujeme, že s odkazy na přenosy (v tabulce) nemáme nic společného. Iframe tabulku s přenosy nemůžeme spravovat ani nějak podobně editovat. Iframe tabulka, která zprostředkovává odkazy na přenosy patří webu BatmanStream.com. Na uvedené stránce si kdokoliv může vygenerovat iframe kód pomocí HTML a umístit tabulku s přenosy na své stránky. V případě potíží nebo problému, kontaktujte rovnou majitelé stránek BatmanStream.Com

Přenosy na naší stránce nevysíláme. Na našem webu se nachází iframe (tabulka, která zprostředkovává odkazy na sportovní přenosy). Tato tabulka je k dispozici na stránkách externích zdrojů a to zcela zdarma. Na stránkách externích zdrojů si může kdokoliv pomocí HTML kódu vložit na své stránky tabulku s přenosy. Externí stránky odkud jsme si vložili na náš web jejich iframe tabulku s přenosy, která odkazuje na stránky třetích stran pomocí HTML jsou: (BatmanStream.com, RojaDirecta.es, LiveTv.sx, FromHot.com, VipBox.nu).  Zmíněné tabulky s přenosy z externích zdrojů nemůžeme spravovat/editovat či nějak podobně upravovat. V případě jakýchkoliv problémů kontaktuje rovnou správce uvedených webů. My nic ovlivnit nemůžeme. Externí zdroje uvedené výše odkazují na servery třetích stran se kterými nemáme absolutně nic společného. Externí zdroje uvedené výše odkazují na servery/weby třetích stran např. jako je: youtube.com, facebook.com, dailymotion.com, ustream.tv, justin.tv, limev.tv, veemi.com, webcaston.com, freedocast.com, makeitlive.tv, zonein.tv, espa.tv, boxlive.tv, zonein.tv, vipcast.tv, veedocast.com, mips.tv, castamp.com, wii-cast.tv, seeon.tv a mnoho dalších, kde je stream/video volně dostupné k dispozici zdarma pro každého a kdokoliv jej může sdílet na své stránky nebo sociální sítě.

Pro lepší porozumění:
Uvedené servery fungují na principu Youtube.com tzn. že každý si může zdarma vložit obsah (video) pomocí embedovacího kódu na své stránky a nebo sociální sítě. Stejně tak jako když si vložíte odkaz z YouTube vaší oblíbené písně na svůj facebook profil.

Shrnutí:
Naše stránka slouží pouze jako automatický vyhledávač odkazů třetích stran. Obsah, není umístěn na našich stránkách, ale je na něj pouze odkázáno, podobně jako například u vyhledávače Google. Na našem webu se nacházejí pouze odkazy na servery třetích stran, takže žádným způsobem neporušujeme zákon. Obsah stránek mají pouze informační charakter. Děkujeme za pochopení.

©PRIVACY POLICY

function openCmp(event){ event.preventDefault(); event.stopPropagation(); scmp.open(); } CMP