Jihokorejský gólman chce pomáhat obráncům. Nemůžu zůstávat v brance, prohlásil

Brankář korejské reprezentace Kim Seung-gyu (35) se před úvodním zápasem na mistrovství světa chystá na souboje s vytáhlými českými útočníky. Pozor si bude dávat hlavně při centrech a standardních situacích. Zkušený gólman to řekl na tiskové konferenci před nedělním tréninkem na základně poblíž Guadalajary.

Přečíst celý článek z Eurofotbal.cz zde Read More

RSS export z portálu EuroFotbal.cz

EuroFotbal.cz Read More