Skoti nebyli spokojení s výkonem rozhodčího. Měla to být penalta, láteřil Christie

Ve skotském táboře se po porážce 0:1 s Marokem v Bostonu budou ještě dlouho rozebírat obě penaltové situace. Trenér i hráči jsou přesvědčeni, že minimálně jednou měl rozhodčí pokutový kop nařídit. Zároveň uznávají, že to nebyl jediný důvod porážky. A věří, že ze skupiny postoupí.

Přečíst celý článek z Eurofotbal.cz zde Read More

RSS export z portálu EuroFotbal.cz

EuroFotbal.cz Read More