V Mexiku nás čeká peklo, ale ustupovat nebudeme. Necháme na hřišti všechno, hlásí Sadílek

Čeští reprezentanti na mistrovství světa pokračovali na své základně u Dallasu v přípravě na závěrečný zápas skupiny proti Mexiku v tamní metropoli. Do tréninku v komplexu v Mansfieldu se zapojil už celý tým. V sobotu hráči, kteří ve čtvrtečním druhém duelu na turnaji proti Jihoafrické republice nastoupili v základní sestavě, zůstali na hotelu.

Přečíst celý článek z Eurofotbal.cz zde Read More

RSS export z portálu EuroFotbal.cz

EuroFotbal.cz Read More