Národní tým se schoval v Dallasu před světem, v úterý nabere směr slavný Aztécký stadion

Čeští reprezentanti si na mistrovství světa naposledy před přesunem k závěrečnému třetímu utkání skupiny zatrénovali u Dallasu, kde mají během šampionátu základnu. V úterý již svěřenci trenéra Miroslava Koubka odcestují do dějiště zápasu s Mexikem do tamní metropole. Národní tým o tom informoval na sociálních sítích.

Přečíst celý článek z Eurofotbal.cz zde Read More

RSS export z portálu EuroFotbal.cz

EuroFotbal.cz Read More