sestřih: Tyson Fury – Sefer Seferi (Box)

 

  Zde můžete sledovat boxerský zápas v těžké váze (Manchester)  

9.6.  2018  23:00

Tyson Fury – Sefer Seferi

Tip: Všechny aktuální sportovní přenosy dnešního dne najdete v nabídce na hlavní stránce ZDE

INFORMACE O ZÁPASE :

Dlouho očekávaný návrat Tysona Furyho (26-0, 19 KO) do profesionálního ringu je minulostí. Britský obr jej zvládl s přehledem, Albánci žijícímu ve Švýcarsku – Seferu Seferimu (23-2, 21 KO) – nedal žádnou šanci a po čtyřech kolech bylo po zápase. „Bylo to, jako bych stál v zápase v ringu poprvé,“ usmíval se po dvanáctiminutové práci devětadvacetiletý bijec ve své domácí Manchester Arena. Ta praskala ve švech. První kolo bylo spíše cirkusovou show z obou stran než boxerským duelem. Také musel oba po dvou minutách rozhodčí důrazně napomínat. Ve druhém dějství tak fanoušky v hale více bavilo rvačka pod ringem, než dění v něm. Seferi marně hledal cestu k o hlavu vyššímu a třicet kilo těžšímu soupeři. A mnohdy se o to vlastně ani nesnažil, ale spíše neustálým plácáním si oceňoval jeho taneční kreace. Od třetího kola přece jen Fury přidal na obrátkách a jeho soupeř začal mít problémy. A když se obrázek boje nezměnil ani v následující tříminutovce, zůstal Seferi raději sedět na své židličce. Byl konec.

https://youtu.be/0h2I0giTbqM

 • Přenos bude přidán těsně před nebo v začátku duelu. Zkoušejte aktualizovat stránku na klávesnici tlačítkem F5.
 • Pokud se přenos v průběhu zastaví zkuste opět aktualizovat F5 (Přenos hlídáme v případě nefunkčnosti hned vyměníme).
 • Snažíme se vyhledávat jen ty nejkvalitnější možné dostupné přenosy s nejmenším počtem reklam ve streamu.
 • Pro přehrání je potřeba odkliknout všechny křížky v reklamách. (Chce to jen trpělivost).
 • U některých streamu se může stát, že vyskočí okno a nabídne vám „něco“ ke stáhnutí. Doporučujeme dát STORNO a NIC NESTAHOVAT ANI NIC INSTALOVAT.
 • Nikomu nic neplaťte! ŽivéPřenosy jsou a budou vždy ZDARMA!
 • Za streamy a jejich funkčnost nebereme žádnou zodpovědnost, jsou zde pouze umístněny a odkazovány na servery třetích stran pomocí embedovacího kódu.
 • Upozorňujeme, že žádný z přenosů nevysíláme a ani nemáme s přenosem nic společného. Pouze vyhledáváme volně dostupné streamy a videa, které jsou na internetu zdarma a může si je každý vložit na své webové stránky. (Youtube,Aliez,CastaAlba atd.) pomocí iframe kódu.
 • V případě, že nebude nikde dostupný přenos, pokusíme se alespoň zprostředkovat odkaz na online psaný komentář.
 • Po zápase se také snažíme co nejrychleji vložit sestřih nebo-li HIGHLIGHTS.
 • Budeme vděční, když příště příjdete zase a doporučíte nás sdílením svým přátelům.
 • Všechny aktuální sportovní přenosy dnešního dne najdete v nabídce na hlavní stránce zde ←

 


Živé sportovní přenosy jsou a budou vždy zdarma. Nejsou zde žádné registrace. Naším cílem je pro vás zprostředkovat ty nejlepší sportovní zážitky a aktuální informace na internetu. Hledáte-li nějaký zajímavý sportovní přenos z celého světa zaručeně ho naleznete zde ZDARMA na stránkách www.ziveprenosy.cz. Tak proč toho nevyužít a nepodělit se o to se svou rodinou a přáteli sdílením do diskuzního fóra nebo na socialní sítě jako je Facebook/Twitter/Google+ a další. Přejeme vám příjemné sportovní zážitky –  Živépřenosy.cz.

Kdyby Vám tento stream nevyhovoval z důvodu nekvalitního přenosu a nebo jste ho nenašli, doporučujeme zkusit na naší stránce přenosy z jiných zdrojů, které najdete zde  ↓ ↓ ↓

Hlavní strana    ŽivéPřenosy#2     ŽivéPřenosy#3     ŽivéPřenosy#4    ŽivéPřenosy#5

foto: Šport – Sme