sestřih: Francie – Argentina (MS ve fotbale 2018 Rusko)

 

Zde můžete sledovat fotbalové utkání (MS Rusko 2018)

30.6.  2018  16:00

Francie – Argentina

Tip: Všechny aktuální sportovní přenosy dnešního dne najdete v nabídce na hlavní stránce ZDE

INFORMACE O ZÁPASE :

Na souboji Ronaldo vs. Messi ve čtvrtfinále MS nedojde. Argentinec ani napočtvrté nevyhraje MS a podle mnohých se nedorovná Maradonovi. Za vše může fantastický individuální výkon Mbappého. Ten si nejprve v úvodu došel pro penaltu. Tu Griezmann proměnil do protipohybu Armaniho. Vzápětí sice Argentinci otočili na 2:1. Proti teči Mercada nemohl zasáhnout Lloris. Jenže následně byla lepší Francie. Povedlo se ji totiž průběh osmifinále překlopit na svojí stranu. Mbappé překonal brankáře mezi rukou a tělem (teploměrem, jak se říká v hokeji). Vzápětí udeřil z rychlého brejku. Ten byl naprosto ukázkový. Francouzi bleskově přešli do finální fázi, vše navíc zahájil Lloris. Tohle obletí svět. 4:2. Francie ještě pustila v závěru soupeře ke slovu. Agüero po centru Messiho snížil na 3:4. Ale i díky tomu, že Otamendi trefil Pogbu do zad a koledoval si o červenou kartu, tak nakonec postupuje finalista ME 2016.

 • Přenos bude přidán těsně před nebo v začátku duelu. Zkoušejte aktualizovat stránku na klávesnici tlačítkem F5.
 • Pokud se přenos v průběhu zastaví zkuste opět aktualizovat F5 (Přenos hlídáme v případě nefunkčnosti hned vyměníme).
 • Snažíme se vyhledávat jen ty nejkvalitnější možné dostupné přenosy s nejmenším počtem reklam ve streamu.
 • Pro přehrání je potřeba odkliknout všechny křížky v reklamách. (Chce to jen trpělivost).
 • U některých streamu se může stát, že vyskočí okno a nabídne vám „něco“ ke stáhnutí. Doporučujeme dát STORNO a NIC NESTAHOVAT ANI NIC INSTALOVAT.
 • Nikomu nic neplaťte! ŽivéPřenosy jsou a budou vždy ZDARMA!
 • Za streamy a jejich funkčnost nebereme žádnou zodpovědnost, jsou zde pouze umístněny a odkazovány na servery třetích stran pomocí embedovacího kódu.
 • Upozorňujeme, že žádný z přenosů nevysíláme a ani nemáme s přenosem nic společného. Pouze vyhledáváme volně dostupné streamy a videa, které jsou na internetu zdarma a může si je každý vložit na své webové stránky. (Youtube,Aliez,CastaAlba atd.) pomocí iframe kódu.
 • V případě, že nebude nikde dostupný přenos, pokusíme se alespoň zprostředkovat odkaz na online psaný komentář.
 • Po zápase se také snažíme co nejrychleji vložit sestřih nebo-li HIGHLIGHTS.
 • Budeme vděční, když příště příjdete zase a doporučíte nás sdílením svým přátelům.
 • Všechny aktuální sportovní přenosy dnešního dne najdete v nabídce na hlavní stránce zde ←

Živé sportovní přenosy jsou a budou vždy zdarma. Nejsou zde žádné registrace. Naším cílem je pro vás zprostředkovat ty nejlepší sportovní zážitky a aktuální informace na internetu. Hledáte-li nějaký zajímavý sportovní přenos z celého světa zaručeně ho naleznete zde ZDARMA na stránkách www.ziveprenosy.cz. Tak proč toho nevyužít a nepodělit se o to se svou rodinou a přáteli sdílením do diskuzního fóra nebo na socialní sítě jako je Facebook/Twitter/Google+ a další. Přejeme vám příjemné sportovní zážitky – Živépřenosy.cz.

Kdyby Vám tento stream nevyhovoval z důvodu nekvalitního přenosu a nebo jste ho nenašli, doporučujeme zkusit na naší stránce přenosy z jiných zdrojů, které najdete zde ↓ ↓ ↓

Hlavní strana ŽivéPřenosy#2 ŽivéPřenosy#3 ŽivéPřenosy#4 ŽivéPřenosy#5

foto: Daily Bangladesh