sestřih: Francie – Chorvatsko (MS 2018 ve fotbale) finále

 

Zde můžete sledovat fotbalové utkání (MS Rusko 2018 – semifinále)

15.7.  2018  17:00

Francie – Chorvatsko

Tip: Všechny aktuální sportovní přenosy dnešního dne najdete v nabídce na hlavní stránce ZDE

INFORMACE O ZÁPASE :

Francie se po dvaceti letech vrací na fotbalový trůn! Ve finálovém utkání se podařilo „Kohoutům“ přehrát výtečně hrající chorvatskou reprezentaci 4:2. Úvodní minuty sice příliš fotbalové krásy nepřinesly, ale vše odstartovala první branka! Griezmann zahrával standardní situaci ze třiceti metrů, Varane sice na balon nedosáhl, ale smolně pro Chorvaty si ho srazil do vlastní sítě Mario Mandžukić. Vedení Les Bleus však trvalo pouze deset minut. Také Chorvatům vyšla situace po centru z volného přímého kopu. Po Vidově vyhraném hlavičkovém souboji se zjevil na hranici šestnáctky osamocen Ivan Perišić, který střelou k pravé tyči srovnal krok. Následně ale Vida zaváhal při odkopu, po kterém vznikl rohový kop. Perišić zahrál rukou po hlavičce Matuidiho a po kontrole videa byla nařízena penalta. Tu s velkým přehledem proměnil Antoine Griezmann. Druhou půli odstartoval do té doby neviditelný Paul Pogba. Hned o šest minut později přidal gól na 4:1 Kylian Mbappé umístěnou střelou k levé tyči. Vše zkomplikoval pro družinu Didiera Deschampse Hugo Lloris, který až příliš riskoval při rozehrávce, kličkou neobešel Maria Mandžukiće, který ještě vykřesal naději pro celek okolo kapitána Modriće. V závěru už ale Chorvatům chyběly síly na zdramatizování a pohár pro vítěze tak míří do Francie!

 • Přenos bude přidán těsně před nebo v začátku duelu. Zkoušejte aktualizovat stránku na klávesnici tlačítkem F5.
 • Pokud se přenos v průběhu zastaví zkuste opět aktualizovat F5 (Přenos hlídáme v případě nefunkčnosti hned vyměníme).
 • Snažíme se vyhledávat jen ty nejkvalitnější možné dostupné přenosy s nejmenším počtem reklam ve streamu.
 • Pro přehrání je potřeba odkliknout všechny křížky v reklamách. (Chce to jen trpělivost).
 • U některých streamu se může stát, že vyskočí okno a nabídne vám „něco“ ke stáhnutí. Doporučujeme dát STORNO a NIC NESTAHOVAT ANI NIC INSTALOVAT.
 • Nikomu nic neplaťte! ŽivéPřenosy jsou a budou vždy ZDARMA!
 • Za streamy a jejich funkčnost nebereme žádnou zodpovědnost, jsou zde pouze umístněny a odkazovány na servery třetích stran pomocí embedovacího kódu.
 • Upozorňujeme, že žádný z přenosů nevysíláme a ani nemáme s přenosem nic společného. Pouze vyhledáváme volně dostupné streamy a videa, které jsou na internetu zdarma a může si je každý vložit na své webové stránky. (Youtube,Aliez,CastaAlba atd.) pomocí iframe kódu.
 • V případě, že nebude nikde dostupný přenos, pokusíme se alespoň zprostředkovat odkaz na online psaný komentář.
 • Po zápase se také snažíme co nejrychleji vložit sestřih nebo-li HIGHLIGHTS.
 • Budeme vděční, když příště příjdete zase a doporučíte nás sdílením svým přátelům.
 • Všechny aktuální sportovní přenosy dnešního dne najdete v nabídce na hlavní stránce zde ←

Živé sportovní přenosy jsou a budou vždy zdarma. Nejsou zde žádné registrace. Naším cílem je pro vás zprostředkovat ty nejlepší sportovní zážitky a aktuální informace na internetu. Hledáte-li nějaký zajímavý sportovní přenos z celého světa zaručeně ho naleznete zde ZDARMA na stránkách www.ziveprenosy.cz. Tak proč toho nevyužít a nepodělit se o to se svou rodinou a přáteli sdílením do diskuzního fóra nebo na socialní sítě jako je Facebook/Twitter/Google+ a další. Přejeme vám příjemné sportovní zážitky – Živépřenosy.cz.

Kdyby Vám tento stream nevyhovoval z důvodu nekvalitního přenosu a nebo jste ho nenašli, doporučujeme zkusit na naší stránce přenosy z jiných zdrojů, které najdete zde ↓ ↓ ↓

Hlavní strana ŽivéPřenosy#2 ŽivéPřenosy#3 ŽivéPřenosy#4 ŽivéPřenosy#5

foto: The Sun