video: USA – Česko (MS v hokeji hráčů do 20 let )

 

  Zde můžete sledovat hokejové utkání (MS v hokeji hráčů do 20 let )

3.1.  2019  02:00 

USA U20 – Česko U20

Tip: Všechny aktuální sportovní přenosy dnešního dne najdete v nabídce na hlavní stránce ZDE

INFORMACE O ZÁPASE :

Co dodat. Český výběr se sice dokázal dostat v poslední chvíli dostat zpátky do zápasu, když se díky trefě Martina Kauta v přesilovce z 52. minuty mohl radovat z kontaktní trefy. Jenže následně mu podobně jako v předchozím průběhu duelu scházelo štěstí, jenže zejména množství střeleckých šancí. Vždyť čeští hráči si připsali dvakrát méně ran na branku než jejich soupeř. Kde hledat příčiny porážky? U brankáře rozhodně ne. Zprvu možná překvapivá volby Lukáše Dostála se ukázala jako trefa do černého. Po dlouhé době měla česká dvacítka tak stabilního a výborně chytajícího golmana. Problém ale čněl v útoku a obraně. Vychovávají se v Česku kvalitní beci, kteří by se dokázali vyrovnat celosvětovému trendu? Neovlivnila obrovská očekávání (slovy médií šlo o nejsilnější českou sestavu za posledních 15 let) či následné podceňování fanoušků výkony tuzemských mladíků. Tohle je spíše úkol pro analytiky a hokejové novináře, fakta ale hovoří jasně. Čtrnáctý světový šampionát dvacetiletých končí Češi bez medaile.


 

Přenos bude přidán těsně před nebo v začátku duelu. Zkoušejte aktualizovat stránku na klávesnici tlačítkem F5.

 • Pokud se přenos v průběhu zastaví zkuste opět aktualizovat F5 (Přenos hlídáme v případě nefunkčnosti hned vyměníme).
 • Snažíme se vyhledávat jen ty nejkvalitnější možné dostupné přenosy s nejmenším počtem reklam ve streamu.
 • Pro přehrání je potřeba odkliknout všechny křížky v reklamách. (Chce to jen trpělivost).
 • U některých streamu se může stát, že vyskočí okno a nabídne vám „něco“ ke stáhnutí. Doporučujeme dát STORNO a NIC NESTAHOVAT ANI NIC INSTALOVAT.
 • Nikomu nic neplaťte! ŽivéPřenosy jsou a budou vždy ZDARMA!
 • Za streamy a jejich funkčnost nebereme žádnou zodpovědnost, jsou zde pouze umístněny a odkazovány na servery třetích stran pomocí embedovacího kódu.
 • Upozorňujeme, že žádný z přenosů nevysíláme a ani nemáme s přenosem nic společného. Pouze vyhledáváme volně dostupné streamy a videa, které jsou na internetu zdarma a může si je každý vložit na své webové stránky. (Youtube,Aliez,CastaAlba atd.) pomocí iframe kódu.
 • V případě, že nebude nikde dostupný přenos, pokusíme se alespoň zprostředkovat odkaz na online psaný komentář.
 • Po zápase se také snažíme co nejrychleji vložit sestřih nebo-li HIGHLIGHTS.
 • Budeme vděční, když příště příjdete zase a doporučíte nás sdílením svým přátelům.
 • Všechny aktuální sportovní přenosy dnešního dne najdete v nabídce na hlavní stránce zde ←

Živé sportovní přenosy jsou a budou vždy zdarma. Nejsou zde žádné registrace. Naším cílem je pro vás zprostředkovat ty nejlepší sportovní zážitky a aktuální informace na internetu. Hledáte-li nějaký zajímavý sportovní přenos z celého světa zaručeně ho naleznete zde ZDARMA na stránkách www.ziveprenosy.cz. Tak proč toho nevyužít a nepodělit se o to se svou rodinou a přáteli sdílením do diskuzního fóra nebo na socialní sítě jako je Facebook/Twitter/Google+ a další. Přejeme vám příjemné sportovní zážitky –  Živépřenosy.cz.

 ↓ TENTO PŘENOS SI MŮŽETE TAKÉ VYBRAT SAMI Z JINÝCH ZDROJŮ  ↓

Sledovat Živé Přenosy je přitom jednoduché.  Kdyby Vám tento stream nevyhovoval z důvodu nekvalitního přenosu a nebo jste ho nenašli, doporučujeme zkusit na naší stránce přenosy z jiných zdrojů, které najdete zde  ↓ ↓ ↓

Hlavní strana    ŽivéPřenosy#2     ŽivéPřenosy#3     ŽivéPřenosy#4    ŽivéPřenosy#5

foto: Šport – Aktuality.sk