27.6 / 17:30 Bohemians 1905 – Slovácko 2:1 video

Zde můžete sledovat 1. fotbalovou ligu

2019 – 2020

Tabulka, sestřihy, další zápasy zde ‹

INFORMACE O ZÁPASE:

Infarktový zápas skončil vítězstvím Bohemians 2:1, což pro vršovický celek znamená postup do finále skupiny o EL. Hosté přitom od druhé minuty vedli po gólu Václava Jurečky a živili tak naději na obrat dvojzápasu. Klokani ale hráli aktivně a hlavně ve druhém poločase měli spoustu šancí, které však nedokázali i díky výtečnému Nemravovi v bráně Slovácka proměnit. V závěru pak měl postup hostí na kopačce Sadílek, jehož vychytal Valeš. Ve čtyřminutovém nastavení se pak děly věci! Nejprve srovnal z brejku Jhon Mosquera. Slovácko se ještě mohlo dostat alespoň do prodloužení, ovšem ránu Kalabišky vyškrábl na břevno Valeš. Po následném rohu se pak domácí hrdina Jhon Mosquera dostal do úniku na prázdnou bránu a rozhodl.