video: Slovensko – Finsko (MS v hokeji 2019)

 

Zde můžete sledovat hokejový zápas (MS Slovensko)

11.5.  2019  20:15

Slovensko – Finsko

Tip: Všechny aktuální sportovní přenosy dnešního dne najdete v nabídce na hlavní stránce ZDE

INFORMACE O ZÁPASE :

Slovenskí hokejoví reprezentanti prehrali vo svojom druhom zápase A-skupiny domácich majstrovstiev sveta v Košiciach s Fínskom 2:4. Vyrovnanú partiu rozhodol v prospech „Suomi” hetrikom mladík Kaapo Kakko.  Výsledok síce hovorí v prospech Fínska, jedno je však isté. Slovenský tím má za sebou ďalší výborný zápas, chlapci bojovali zo všetkých síl, ukázali obrovské srdcia a to im rozhodne slúži ku cti.

 

 


 


Živé sportovní přenosy jsou a budou vždy zdarma. Nejsou zde žádné registrace. Naším cílem je pro vás zprostředkovat ty nejlepší sportovní zážitky a aktuální informace na internetu. Hledáte-li nějaký zajímavý sportovní přenos z celého světa zaručeně ho naleznete zde ZDARMA na stránkách www.ziveprenosy.cz. Tak proč toho nevyužít a nepodělit se o to se svou rodinou a přáteli sdílením do diskuzního fóra nebo na socialní sítě jako je Facebook/Twitter/Google+ a další. Přejeme vám příjemné sportovní zážitky –  Živépřenosy.cz.

Sledovat Živé Přenosy je přitom jednoduché.  Kdyby Vám tento stream nevyhovoval z důvodu nekvalitního přenosu a nebo jste ho nenašli, doporučujeme zkusit na naší stránce přenosy z jiných zdrojů, které najdete zde  ˇ ˇ ˇ

Hlavní strana    ŽivéPřenosy#2     ŽivéPřenosy#3     ŽivéPřenosy#4    ŽivéPřenosy#5

foto:  hokejportal.cz