video: Česko – Lotyšsko (MS v hokeji 2019)

 

Zde můžete sledovat hokejový zápas (MS Slovensko)

16.5.  2019  20:15

Česko – Lotyšsko

Tip: Všechny aktuální sportovní přenosy dnešního dne najdete v nabídce na hlavní stránce ZDE

INFORMACE O ZÁPASE :

S českým týmem to sice po prvních dvaceti minutách zápasu nevypadalo vůbec dobře, s Lotyšskem prohrával po dvou inkasovaných brankách v oslabení 0:2. Ve druhé části však předvedl parádní výkon a po trefách Hronka, Kováře, Vořáčka a Vrány otočil stav na 4:2. Ve třetí třetině si Češi své vedení pohlídali, nejprve navyšoval jejich vedení Simon, na lotyšské snížení ještě v závěru odpověděl svou druhou trefou v zápase kapitán Jakub Voráček. Češi za parádní podpory fanoušků vybojovali důležité tři body a udrželi se v první čtyřce skupiny B.


Živé sportovní přenosy jsou a budou vždy zdarma. Nejsou zde žádné registrace. Naším cílem je pro vás zprostředkovat ty nejlepší sportovní zážitky a aktuální informace na internetu. Hledáte-li nějaký zajímavý sportovní přenos z celého světa zaručeně ho naleznete zde ZDARMA na stránkách www.ziveprenosy.cz. Tak proč toho nevyužít a nepodělit se o to se svou rodinou a přáteli sdílením do diskuzního fóra nebo na socialní sítě jako je Facebook/Twitter/Google+ a další. Přejeme vám příjemné sportovní zážitky –  Živépřenosy.cz.

Sledovat Živé Přenosy je přitom jednoduché.  Kdyby Vám tento stream nevyhovoval z důvodu nekvalitního přenosu a nebo jste ho nenašli, doporučujeme zkusit na naší stránce přenosy z jiných zdrojů, které najdete zde  ˇ ˇ ˇ

Hlavní strana    ŽivéPřenosy#2     ŽivéPřenosy#3     ŽivéPřenosy#4    ŽivéPřenosy#5

foto:  hokejportal.cz