NAŽIVO: Nemecko – USA (MS v hokeji 2019)

 

Zde můžete sledovat hokejový zápas (MS Slovensko)

19.5.  2019  16:15

Nemecko – USA

Tip: Všechny aktuální sportovní přenosy dnešního dne najdete v nabídce na hlavní stránce ZDE

INFORMACE O ZÁPASE :

Tento zápas bude dôležitý hlavne pre slovenského mužstvo. Slováci po nevydarených koncovkách bitiek s Kanadou a Nemeckom vedia, že už nič nemajú vo vlastných rukách. Že musia bojovať, čakať a veriť. K tomu, aby si ale zahrali domáci o semifinále, musia spoliehať na zaváhanie Spojených štátov amerických. Amerika nesmie zo záverečných dvoch stretnutí vyťažiť viac než bod. „Tento zápas bude kľúčový. Musíme veriť, že Amerika zakopne, aby sme mali šancu sa tam dostať, „vie strelec Matúš Sukel. Slováci sa dnes stanú veľkými fanúšikmi hokejistov z Nemecka „Je to tak, v nedeľu budeme ich fanúšikov. Dúfam, že nám pomôžu, keď nám to minule prekazili, „pripomína sa smútkom Slovák Sukel nedávnu porážku 2:3.

 

 

zdroj:onlajny.com


Živé sportovní přenosy jsou a budou vždy zdarma. Nejsou zde žádné registrace. Naším cílem je pro vás zprostředkovat ty nejlepší sportovní zážitky a aktuální informace na internetu. Hledáte-li nějaký zajímavý sportovní přenos z celého světa zaručeně ho naleznete zde ZDARMA na stránkách www.ziveprenosy.cz. Tak proč toho nevyužít a nepodělit se o to se svou rodinou a přáteli sdílením do diskuzního fóra nebo na socialní sítě jako je Facebook/Twitter/Google+ a další. Přejeme vám příjemné sportovní zážitky –  Živépřenosy.cz.

Sledovat Živé Přenosy je přitom jednoduché.  Kdyby Vám tento stream nevyhovoval z důvodu nekvalitního přenosu a nebo jste ho nenašli, doporučujeme zkusit na naší stránce přenosy z jiných zdrojů, které najdete zde  ˇ ˇ ˇ

Hlavní strana    ŽivéPřenosy#2     ŽivéPřenosy#3     ŽivéPřenosy#4    ŽivéPřenosy#5

foto:  hokejportal.cz