Zhu Lin – Plíšková Karolína (Wimbledon)

 

Zde můžete sledovat tenisový zápas (Wimbledon 2019)

1.7.  2019  14:00

Zhu Lin – Plíšková Karolína

Tip: Všechny aktuální sportovní přenosy dnešního dne najdete v nabídce na hlavní stránce ZDE

INFORMACE O ZÁPASE :

Karolína Plíšková potvrdila roli favoritky a zdolala v úvodním kole Wimbledonu Číňanku Lin Ču po setech 6:2 a 7:6(4). Nutno však říci, že se soupeřka prezentovala velice kvalitním výkonem, když za stavu 6:5 ve druhé sadě dokonce servírovala na vynucení si rozhodujícího dějství. Plíšková ale všechny tři setboly odvrátila a nakonec si vynutila zkrácenou hru, kterou ovládla poměrem 7:4. V součtu s turnajem v Eastbourne vyhrála Karolína bez ztráty sady už šesté utkání v řadě.

 

 

 


Živé sportovní přenosy jsou a budou vždy zdarma. Nejsou zde žádné registrace. Naším cílem je pro vás zprostředkovat ty nejlepší sportovní zážitky a aktuální informace na internetu. Hledáte-li nějaký zajímavý sportovní přenos z celého světa zaručeně ho naleznete zde ZDARMA na stránkách www.ziveprenosy.cz. Tak proč toho nevyužít a nepodělit se o to se svou rodinou a přáteli sdílením do diskuzního fóra nebo na socialní sítě jako je Facebook/Twitter/Google+ a další. Přejeme vám příjemné sportovní zážitky –  Živépřenosy.cz.

Sledovat Živé Přenosy je přitom jednoduché.  Kdyby Vám tento stream nevyhovoval z důvodu nekvalitního přenosu a nebo jste ho nenašli, doporučujeme zkusit na naší stránce přenosy z jiných zdrojů, které najdete zde  ˇ ˇ ˇ

Hlavní strana    ŽivéPřenosy#2     ŽivéPřenosy#3     ŽivéPřenosy#4    ŽivéPřenosy#5

foto: Extra Tips