video: Kontaová – Kvitová (Wimbledon)

 

Zde můžete sledovat tenisový zápas (Wimbledon 2019)

8.7.  2019  16:00

Kontaová – Kvitová

Tip: Všechny aktuální sportovní přenosy dnešního dne najdete v nabídce na hlavní stránce ZDE

INFORMACE O ZÁPASE :

Petra Kvitová končí v osmifinále Wimbledonu. Přitom vyhrála první sadu, jenomže poté prohrála více než desetiminutový druhý game druhého setu, což se ukázalo jako hodně důležité, možná i klíčové. Najednou Kontaová byla nabuzená a snadno si vynutila třetí sadu. V té sebrala Kvitové dvakrát servis, napodruhé utkání dopodávala. Může se tak těšit na zítřejší čtvrtfinále s Barborou Strýcovou.

 

 

 


Živé sportovní přenosy jsou a budou vždy zdarma. Nejsou zde žádné registrace. Naším cílem je pro vás zprostředkovat ty nejlepší sportovní zážitky a aktuální informace na internetu. Hledáte-li nějaký zajímavý sportovní přenos z celého světa zaručeně ho naleznete zde ZDARMA na stránkách www.ziveprenosy.cz. Tak proč toho nevyužít a nepodělit se o to se svou rodinou a přáteli sdílením do diskuzního fóra nebo na socialní sítě jako je Facebook/Twitter/Google+ a další. Přejeme vám příjemné sportovní zážitky –  Živépřenosy.cz.

Sledovat Živé Přenosy je přitom jednoduché.  Kdyby Vám tento stream nevyhovoval z důvodu nekvalitního přenosu a nebo jste ho nenašli, doporučujeme zkusit na naší stránce přenosy z jiných zdrojů, které najdete zde  ˇ ˇ ˇ

Hlavní strana    ŽivéPřenosy#2     ŽivéPřenosy#3     ŽivéPřenosy#4    ŽivéPřenosy#5

foto: News