video: Svitolinová – Muchová (Wimbledon)

 

Zde můžete sledovat tenisový zápas (Wimbledon 2019)

9.7.  2019  15:30

Svitolinová – Muchová

Tip: Všechny aktuální sportovní přenosy dnešního dne najdete v nabídce na hlavní stránce ZDE

INFORMACE O ZÁPASE :

Elina Svitolinová potvrdila proti Karolíně Muchové roli favoritky a po setech 7:5 a 6:4 postupuje do semifinále Wimbledonu! Rodačka z Olomouce sice přišla v úvodním gemu o svůj servis, ale poté odskočila do vedení 4:1. Za stavu 5:2 už se zdálo, že si dvaadvacetiletá Češka úvodní dějství pohlídá, ale poté přišla krize. Svitolinová vyhrála zbývajících pět her v prvním setu a dostala se po skvělém obratu do vedení. Také do druhé sadu vkročila o poznání lépe Muchová, vedení 2:0, ale bleskově promrhala, hned třikrát přišla o své podání a to rozhodlo.

 

 


Živé sportovní přenosy jsou a budou vždy zdarma. Nejsou zde žádné registrace. Naším cílem je pro vás zprostředkovat ty nejlepší sportovní zážitky a aktuální informace na internetu. Hledáte-li nějaký zajímavý sportovní přenos z celého světa zaručeně ho naleznete zde ZDARMA na stránkách www.ziveprenosy.cz. Tak proč toho nevyužít a nepodělit se o to se svou rodinou a přáteli sdílením do diskuzního fóra nebo na socialní sítě jako je Facebook/Twitter/Google+ a další. Přejeme vám příjemné sportovní zážitky –  Živépřenosy.cz.

Sledovat Živé Přenosy je přitom jednoduché.  Kdyby Vám tento stream nevyhovoval z důvodu nekvalitního přenosu a nebo jste ho nenašli, doporučujeme zkusit na naší stránce přenosy z jiných zdrojů, které najdete zde  ˇ ˇ ˇ

Hlavní strana    ŽivéPřenosy#2     ŽivéPřenosy#3     ŽivéPřenosy#4    ŽivéPřenosy#5

foto:  SofaScorehokejportal.cz