video: Djokovic – Federer (Wimbledon)

 

Zde můžete sledovat tenisový zápas (Wimbledon 2019)

14.7.  2019  15:00

Djokovic – Federer

Tip: Všechny aktuální sportovní přenosy dnešního dne najdete v nabídce na hlavní stránce ZDE

INFORMACE O ZÁPASE :

Fantastický, dramatický a nezapomenutelný. Tak se bude vzpomínat na neuvěřitelný finálový duel o wimbledonský titul mezi světovou jedničkou Novakem Djokovičem a legendárním Rogerem Federerem. Svůj pátý triumf z nejslavnějšího turnaje světa si nakonec po pětisetové bitvě, kterou poprvé v historii musel rozhodnout za stavu 12:12 v pátém setu tiebreak (7:6, 1:6, 7:6, 4:6 a 13:12), připsala světová jednička a raduje se ze 16. grandslamového titulu.

 


Živé sportovní přenosy jsou a budou vždy zdarma. Nejsou zde žádné registrace. Naším cílem je pro vás zprostředkovat ty nejlepší sportovní zážitky a aktuální informace na internetu. Hledáte-li nějaký zajímavý sportovní přenos z celého světa zaručeně ho naleznete zde ZDARMA na stránkách www.ziveprenosy.cz. Tak proč toho nevyužít a nepodělit se o to se svou rodinou a přáteli sdílením do diskuzního fóra nebo na socialní sítě jako je Facebook/Twitter/Google+ a další. Přejeme vám příjemné sportovní zážitky –  Živépřenosy.cz.

Sledovat Živé Přenosy je přitom jednoduché.  Kdyby Vám tento stream nevyhovoval z důvodu nekvalitního přenosu a nebo jste ho nenašli, doporučujeme zkusit na naší stránce přenosy z jiných zdrojů, které najdete zde  ˇ ˇ ˇ

Hlavní strana    ŽivéPřenosy#2     ŽivéPřenosy#3     ŽivéPřenosy#4    ŽivéPřenosy#5

foto:  Sporting News