video: Bouzková – Halepová (WTA Toronto)

 

Zde můžete sledovat tenisový zápas (WTA Toronto)

10.8.  2019  02:30

Bouzková – Halepová

Tip: Všechny aktuální sportovní přenosy dnešního dne najdete v nabídce na hlavní stránce ZDE

INFORMACE O ZÁPASE :

Halepová po zranění chodidla oznámila po prvním prohraném setu skreč a odstoupila. Marie Bouzková si tak připisuje další cenný skalp, ač v tomto případě odehrála jen jeden set, ve kterém však zvítězila, když soupeřku hned třikrát obrala o podání. V boji o finále se utká se Serenou Williamsovou, které porazila poměrem 2:0 na sety Naomi Ósakaovou z Japonska.

 

 

 


Živé sportovní přenosy jsou a budou vždy zdarma. Nejsou zde žádné registrace. Naším cílem je pro vás zprostředkovat ty nejlepší sportovní zážitky a aktuální informace na internetu. Hledáte-li nějaký zajímavý sportovní přenos z celého světa zaručeně ho naleznete zde ZDARMA na stránkách www.ziveprenosy.cz. Tak proč toho nevyužít a nepodělit se o to se svou rodinou a přáteli sdílením do diskuzního fóra nebo na socialní sítě jako je Facebook/Twitter/Google+ a další. Přejeme vám příjemné sportovní zážitky –  Živépřenosy.cz.

Sledovat Živé Přenosy je přitom jednoduché.  Kdyby Vám tento stream nevyhovoval z důvodu nekvalitního přenosu a nebo jste ho nenašli, doporučujeme zkusit na naší stránce přenosy z jiných zdrojů, které najdete zde  ˇ ˇ ˇ

Hlavní strana    ŽivéPřenosy#2     ŽivéPřenosy#3     ŽivéPřenosy#4    ŽivéPřenosy#5

foto:  https://images.app.goo.gl/uJ62k1iVMqGx9rmP9